کارت‌های عجیب بازیکنان استقلال و پرسپولیس؛ عصبانی هستیم!

5 بازیکن استقلال و 2 بازیکن پرسپولیس در سه بازی نخست نیم‌فصل دوم بابت عصبانیت و اعتراض به داور کارت دریافت کردند....

5 بازیکن استقلال و 2 بازیکن پرسپولیس در سه بازی نخست نیم‌فصل دوم بابت عصبانیت و اعتراض به داور کارت دریافت کردند.

به گزارش مدال، یکی از نکات عجیب بازی‌های نیم‌فصل دوم استقلال و پرسپولیس، کارت‌ زردهایی متعددی است که بازیکنان این دو تیم بابت اعتراض به داوری دریافت می‌کنند. در مجموع 6 مسابقه‌ای که این دو تیم در نیم‌فصل دوم برگزار کردند، بازیکنان استقلال و پرسپولیس 7 مرتبه بخاطر عصبانیت با کارت جریمه شدند. البته سهم استقلالی‌ها پررنگ‌تر بود و 5 تا از این کارت‌ها بخاطر اعتراض بازیکنان این تیم بود. هفته به هفته صحنه‌هایی که در نیم‌فصل دوم منجر به کارت‌های بی‌مورد و غیرفنی بازیکنان این دو تیم شد را مرور می‌کنیم.

هفته 16، دقیقه 81: صحنه انقدر نزدیک به خط کنار زمین اتفاق افتاد که کمک‌داور به جای داور خطای دانشگر را دید. مدافع استقلال هم بعد از پرچم زدن کمک داور به او نزدیک شد و اعتراض تندی داشت تا داور به او کارت زرد نشان دهد.

هفته 17، دقیقه 45: بیرانوند بین دو نیمه بازی با فولاد، بابت اعتراض به داوری با کارت زرد جریمه شد.

هفته 18، دقیقه 90: روزبه چشمی بخاطر خطایی که الهیار صیادمنش در محوطه جریمه حریف روی احسان حاجی‌صفی مرتکب شد وارد دعوا شد و انقدر به داور اعتراض کرد که کارت گرفت.

هفته 18، دقیقه 58: داریوش شجاعیان نه بخاطر خطا، بلکه بابت رفتاری که بعد از آن مرتکب شد کارت گرفت. شجاعیان با لگد به پای ایمانی ضربه زد تا داور بخاطر این رفتار غیرورزشی او را جریمه کند.

هفته 18، دقیقه 32: علی کریمی توپ را با دست کنترل کرد، ولی اعتراضش را مرتضی تبریزی کرد که داور به او یک کارت زرد داد!

هفته 18، دقیقه 53: شجاع در این صحنه حق داشت، البته نه بخاطر اعتراض بلکه خطایی که روی او انجام شد. خلیل‌زاده با خطای بازیکن حریف روی زمین افتاد که داور بنا بر نظر کارشناس داوری برنامه نود، تصمیم اشتباهی اتخاذ کرد و خوش شانس بود که مهاجم استقلال‌خوزستان حتی با عبور از بیرانوند هم نتوانست دروازه پرسپولیس را باز کند.

هفته 19، دقیقه 64: پژمان منتظری بخاطر خطای فرشید اسماعیلی با کارت جریمه شد! اسماعیلی با خطا جلوی پیش‌روی بازیکن حریف را گرفته بود و اعتراض‌های شدید و مکرر منتظری بابت این سوت منجر به دریافت کارت شد.

هفته 19، دقیقه 84: به نظر می‌رسید در محوطه جریمه استقلال روی فرشید باقری خطا شد. هر چند که داور این عقیده را نداشت و با ادامه مسابقه، یک موقعیت جدی روی دروازه استقلال ایجاد شد که توپ در نهایت به کرنر رفت. بعد از بیرون رفتن توپ، وریا غفوری اعتراض شدیدی به داور داشت که جریمه‌اش یک کارت زرد بود.