کارخانه: به دنبال جبران هستیم

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: همه برای به دست آوردن نتیجه‌ای خوب در این رقابت‌ها متحد شدیم تا جبرانی باشد بر نتیجه‌نگرفتن‌های اخیر در لیگ ملت‌ها و المپیک....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرپرست تیم ملی والیبال گفت: لیست اولیه را با تعداد ۲۰ بازیکن بستیم اما با تصمیم بهروز عطایی سرمربی تیم ملی، ۱۵ بازیکن به اردو دعوت شدند. ما برای این کار دلیل داشتیم. با توجه به در پیش بودن مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان و درگیر بودن سالن مسابقات، ظرفیت لازم و زمان مورد نیاز برای حضور ۲۰ بازیکن را نداشتیم.

کارخانه افزود: از بدو امر، هدف‌گذاریمان این بود که تعداد ۱۵ بازیکن به اردوی تیم ملی که از روز یکشنبه (۲۴ مردادماه) آغاز می‌شود، دعوت شوند. با این حال لیست اولیه ۲۰ نفره معرفی شد تا اگر از بین بازیکنان حاضر در اردو، یک نفر آسیب دید، بازیکن جایگزین داشته باشیم. از بین ۵ بازیکن دیگر لیست ۲۰ نفره، چند بازیکن در اردوی جوانان حضور دارند و مابقی بازیکنان هم در صورت نیاز دعوت خواهند شد.

وی تصریح کرد: در نهایت ۱۴ بازیکن برای اعزام به مسابقات قهرمانی مردان آسیا انتخاب می‌شوند. امیدوارم بهترین نتیجه ممکن را در این مسابقات رقم بزنیم و جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کنیم. همه برای به دست آوردن نتیجه‌ای خوب در این رقابت‌ها متحد شدیم تا جبرانی باشد بر نتیجه‌نگرفتن‌های اخیر در لیگ ملت‌ها و المپیک.

تیم ملی والیبال ایران در گروه B رقابت‌های قهرمانی آسیا با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است. ایران در اولین بازی خود در تاریخ ۲۱ شهریورماه به مصاف هنگ‌کنگ می‌رود. ملی‌پوشان ایران در تاریخ ۲۲ شهریورماه با تایلند دیدار می‌کنند و در آخرین بازی خود در مرحله گروهی در تاریخ ۲۳ شهریور مقابل پاکستان صف‌آرایی می‌کنند.

تگ ها


والیبال مصطفی کارخانه تیم ملی والیبال ایران والیبال