Banner

کارخانه: ملی‌پوشان والیبال برد ارزشمندی کسب کردند

مصطفی کارخانه کارشناس والیبال کشورمان کوبا را یک حریف سخت قلمداد کرد و از برد امروز ملی‌پوشان مقابل این تیم به عنوان یک برد ارزشمند یاد کرد....

به گزارش مدال، کارشناس والیبال تاکید کرد: زمانیکه تیم ملی دو ست را واگذار کرد  در ادامه رفته رفته موفق شد به بازی بازگردد و همین کار با ارزشی بود که ملی پوشان انجام دادند. کوبا پیشینه قوی دارد و همیشه ستاره‌های والیبال دنیا از این تیم بوده است. کوبایی‌ها از نظر فیزیک و قدرت برتر بودند اما تجربه کمی داشتند.

وی افزود: بازیکنان ایران شاید در ابتدا کمی بازی را دست کم گرفتند چرا که ستاره‌های کوبا در این بازی حضور نداشتند ولی در ادامه به خود آمدند. اشتباهاتی داشتیم که در ادامه این اشتباهات بهتر می‌شود.

کارخانه درباره بازی فردا مقابل مکزیک نیز گفت: این تیم را نیز نباید دست کم گرفت. تیم ملی باید در روسیه کار را تمام کند و کار به اما اگر کشیده نشود. بازی با روسیه هم سخت خواهد بود اما تیم ایران قدرتمند و یک دست است و از بازیکنانی بهره می برد که سالیان سال در  کنار یکدیگر بازی کرده‌اند. تیم ملی نشان داده در شرایط سخت نتایج خوبی کسب می‌کند.


مصطفی کارخانه درباره پیروزی ملی پوشان برابر کوبا گفت: همین که موفق شدیم بازی نخست را با پیروزی پشت سر بگذاریم ارزشمند است. دو ست ابتدایی را واگذار کردیم اما در نهایت این بازی به پیروزی ایران منتهی شد. به هر حال تیم ایران به دلیل مسابقات فشرده لیگ ملت‌ها خسته بود اما کوبایی این خستگی را نداشتند.

ببینید:
خلاصه والیبال ایران 3 - 2 کوبا، مقدماتی المپیک توکیو/ ویدیو

تگ ها


مصطفی کارخانه برنامه تیم ملی والیبال انتخابی المپیک والیبال برنامه بازی های والیبال اخبار والیبال پخش زنده والیبال والیبال