کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی

حیدر سلیمانی کارشناس داوری کشورمان گفت: تایید گل پرسپولیس به پارس جنوبی شاهکار کمک داور بود....

به گزارش مدال،حیدر سلیمانی در خصوص گل مشکوک ماریو بودیمیر به پارس‌جنوبی جم اظهار داشت: حضور مدافع دورتر پارس جنوبی که در سمت راست محوطه جریمه قرار داشت باعث شد بودیمیر در وضعیت آفساید نباشد. در نیمه اول شاهد قضاوت خوب تیم داوری بودیم غیر از دقیقه ٢٧ که پرتاب اوت باید به نفع پارس جنوبی اعلام می‌شد و کمک داور دوم اشتباه کرد.

کارشناس داوری فوتبال ایران تاکید کرد: این گل را باید شاهکار کمک داور بدانیم که در شرایطی سخت بهترین تصمیم را گرفت.

نادر جعفری دیگر کارشناس داوری نیز درباره گل نخست تیم پرسپولیس به پارس جنوبی جم و اینکه آیا این گل در وضعیت سالم به ثمر رسیده است یا خیر، اظهار داشت: تلویزیون صحنه گل را فقط یک بار در جریان بازی نشان داد که در آن صحنه بازیکن پرسپولیس از پشت مدافع پارس جنوبی به داخل محوطه جریمه نفوذ کرد و گل را به ثمر رساند.

وی افزود: با وجود اینکه زاویه دوربین خیلی مناسب نبود،‌ اما به نظر من گل پرسپولیس در وضعیت سالم به ثمر رسید و درست بود. بازهم تأکید می‌کنم در صحنه‌های تلویزیونی زننده و گیرنده توپ به طور کامل مشخص نبود، اما به نظرم گل در وضعیت سالم به ثمر رسید.

حسین عسگری پیشکسوت داوری درباره داوری دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی اظهار کرد: داوری بسیار خوبی بود و می‌توانم بگویم یکی از بهترین قضاوت‌های لیگ هجدهم بود.
او درباره صحنه‌های حساس بازی گفت: داور به درستی در همه صحنه‌ها حضور داشت و به درستی به دروازه‌بان پارس جنوبی کارت زرد نشان داد. خطا هم بیرون محوطه جریمه اتفاق افتاد و تصمیم داور صحیح بود. گل پرسپولیس آفساید نبود و کار خوب کمک‌داور را در آن صحنه شاهد بودیم.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران کارشناس داوری پرسپولیس پارس جم جنوبی پرسپولیس پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال