کارشناس حقوقی فوتبال: فیفا شکاری را محروم نمی‌کند

کارشناس حقوقی فوتبال ایران: قوانین فیفا حق فسخ یکطرفه را به بازیکنان می‌دهد و شکاری محروم بشو نیست!...

کارشناس حقوقی فوتبال ایران: قوانین فیفا حق فسخ یکطرفه را به بازیکنان می‌دهد و شکاری محروم بشو نیست!

به گزارش مدال، غلامرضا رفیعی کارشناس حقوقی فوتبال تاکید کرد که فدراسیون جهانی فوتبال حق فسخ یکطرفه را به بازیکنان داده است و بنابراین در پرونده انتقال رضا شکاری به پرسپولیس، مشکلی دو طرف را تهدید نمی‌کند.
رفیعی که میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود، بعد از کمی مناظره با سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن در ارتباط با این پرونده، گفت: هیچ خطری در جذب رضا شکاری، برای پرسپولیس وجود ندارد. اگر خطری بود که ITC شکاری برای تیم روبین کازان صادر نمی‌شد.
وی افزود: قوانین فیفا حق فسخ یکطرفه را به بازیکنان می‌دهد و شکاری محروم بشو نیست!
این کارشناس حقوقی همچنین تاکید کرد که بین پرونده محرومیت پرسپولیس به خاطر مهدی طارمی و این پرونده تفاوت وجود دارد.
در ادامه مجری برنامه که ظاهراً از طرف شکاری به بندهایی از قرارداد این بازیکن با ذوب آهن دست یافته بود، قصد داشت ماده ۴ تبصره ۲ بند الف این قرارداد را قرائت کند که با واکنش سعید آذری مواجه شد.
آذری گفت: شما حق ندارید در برنامه زنده تلویزیونی بند قرارداد را بگویید. اگر لازم بود خودمان در مراجع قضائی از آن دفاع می‌کنیم.
وی سپس به صحبت‌های رفیعی هم واکنش نشان داد و گفت: اینکه با این لحن بگویید شکاری محروم نمی‌شود خوب نیست. البته این بار بر خلاف میل باطنی امیدوارم ذوب آهن در این رأی بازنده باشد تا یک تیم خوب کشورمان متضرر نشود!
به گفته آذری، هرچند شکاری بعد از فسخ قرادادش با ذوب آهن با روستوف و روبین کازان قرارداد بسته و ITC او هم صادر شده، اما در نهایت این مهاجم در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال محکوم شد و باشگاه ذوب آهن هم بر اساس این محکومیت، به فیفا شکایت کرده است.

بیشتر بخوانید:

آذری: جذب شکاری ممکن است پرسپولیس را محروم کند

تگ ها


نقل انتقالات اخبار نقل و انتقالات رضا شکاری پرسپولیس