کارشناس داوری: پنالتی استقلال درست بود

یکی از کارشناسان داوری درباره داوری دیدار امشب استقلال و پارس‌جنوبی صحبت کرد....

کارشناس داوری فوتبال گفت: پنالتی استقلال به درستی اعلام شد اما هجمه و اعتراض بازیکنان دو تیم ، داور را عصبی کرد.

به گزارش مدال، نوذر رودنیل در مورد نحوه قضاوت حسن اکرمی در بازی استقلال و پارس جنوبی گفت: ابتدا باید از رفتار بازیکنان دو تیم انتقاد کنم. هجمه و اعتراض بیش از حد بازیکنان دو تیم به داور باعث شد که داور در نیمه دوم عصبی شود و تمرکزش کم شود. این همه اعتراض به داور درست نیست. در بازی‌های حساسی که در هفته‌های پایانی انجام می‌شود این مساله کار را برای داور سخت می‌کند.

وی افزود: پنالتی که برای استقلال اعلام شد کاملاً درست بود و مدافع پارس جنوبی مهاجم استقلال را با خطا متوقف کرد این مسئله را هم داور و هم کمک داور اضافه دیدند و به درستی پنالتی اعلام کردند. در دقیقه ۳۳ هم هیچ اتفاقی نیفتاد و آفساید کاملاً درست اعلام شد.

وی درباره اعتراض بازیکنان پارس جنوبی به کرنری که تبدیل به گل دوم شد، گفت: آن کرنر هم درست بود و گل استقلال هم در شرایط سالم به ثمر رسید در دقیقه ۴۳ مدافع استقلال روی مهاجم پارس جنوبی مرتکب خطا شد که این خطا را داور ندید. کارت زردی هم که به پژمان منتظری داده شد درست بود و اگر او به رفتارش ادامه می‌داد داور اخراجش می‌کرد.

این کارشناس داوری در مورد آفساید اعلام شدن گل پارس جنوبی گفت: گل پارس جنوبی هم به درستی آفساید و مردود اعلام شد در کل داور قضاوت خوبی داشت اما بازیکنان دو تیم با اعتراض‌های زیاد به او تمرکزش را به هم زدند.

تگ ها


استقلال پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال