کارشناس داوری: پنالتی گل‌گهر برابر استقلال درست بود

کارشناس داوری فوتبال گفت:بازیکن استقلال در محاسباتش دچار اشتباه شد و ودیر به توپ رسید و به جای توپ ، پای بازیکن گل گهر را زد و داور به درستی اعلام پنالتی کرد....

کارشناس داوری فوتبال گفت:بازیکن استقلال در محاسباتش دچار اشتباه شد و ودیر به توپ رسید و به جای توپ ، پای بازیکن گل گهر را زد و داور به درستی اعلام پنالتی کرد.

به گزارش مدال، سعید مظفری زاده در مورد نحوه قضاوت حسن اکرمی در نیمه اول بازی استقلال و گل گهر سیرجان گفت: این بازی در نیمه اول دو صحنه حساس داشت. در دقیقه 10 داور به سود گل گهر اعلام پنالتی کرد که کاملا به صحنه نزدیک بود و صحنه را به درستی دید. بازیکن استقلال در محاسباتش دچار اشتباه شد و ودیر به توپ رسید و به جای توپ ، پای بازیکن گل گهر را زد و داور به درستی اعلام پنالتی کرد.

وی افزود: دومین صحنه نیز در دقیقه 26 رخ داد که داور در پشت محوطه جریمه اعلام خطا به سود گل گهر کرد که هر دو بازیکن شانه به شانه حرکت می کردند و خطایی رخ نداد ولی داور پشت دروازه به خوبی این صحنه را دید و داور هم به درستی تصمیمش را برگرداند زیرا اگر داور خطا را اعلام می کرد طبق قانون باید بازیکن استقلال را با کارت قرمز مواجه می کرد.

ببینید:

پنالتی جنجالی و گل برزای به استقلال/ ویدیو

تگ ها


سعید مظفری زاده کارشناسی داوری استقلال گل گهر سیرجان ایران فوتبال