کارشناس فوتبال عراق: عبور از تیمی مثل استقلال آسان نخواهد بود

صفوان عبدالغنی، کارشناس فوتبال عراق معتقد است تیم فوتبال الشرطه به‌خوبی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا آماده نشده است و مشکلات زیادی خصوصاً در خط دفاع دارد....

به گزارش مدال، عبدالغنی درباره دیدار استقلال ــ الشرطه در هفته اول از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا گفت: امروز الشرطه وارد آزمون بزرگی می‌شود و امیدواریم در بازی مقابل استقلال ایران موفق باشد، اما این تیم مشکلات اساسی خودش را حل نکرده و آن رفع نقاط ضعف در عمق خط دفاع است. متأسفانه آماده‌سازی الشرطه در حد این مسابقات نبوده است و نمی‌دانم چرا تیم‌های بزرگ ما بازی‌های تدارکاتی مناسبی برگزار نمی‌کنند.

«استقلال یکی از بهترین تیم‌هاست و عبور از این تیم آسان نخواهد بود.»، وی با بیان این جمله اضافه کرد: شاید تجربه الشرطه به این تیم در لیگ قهرمانان کمک کند خصوصاً با توجه به اینکه در گروه بسیار سختی قرار ندارد و تیم‌های حاضر در این گروه بهترین تیم‌های کشورهای خودشان نیستند. اگر الشرطه از ابتدای فصل بازیکنان خارجی لازم را جذب می‌کرد شرایط متفاوتی داشت. این تیم در حال حاضر مدعی قهرمانی در لیگ عراق نیست، با این شرایط چطور می‌تواند مدعی قهرمانی آسیا باشد؟

بیشتر بخوانید:

باشگاه استقلال ادعای خبرنگار عراقی را رد کرد

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الشرطه

 

 

تگ ها


فوتبال ایران استقلال الشرطه الشرطه-استقلال AFC Champions League فوتبال