کارلتو: به مشیری قول دادم اورتون را نامزد قهرمانی کنم

کارلو آنچلوتی سرمربی اورتون می‌گوید به این تیم قول داده که اورتون را به یکی از نامزدهای همیشگی قهرمانی در انگلیس تبدیل کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کارلو آنچلوتی سرمربی اورتون می‌گوید به فرهاد مشیری، ثروتمند ایرانی که مالک اکثریت سهام باشگاه اورتون است قول داده که اورتون را به تیمی تبدیل می‌کند که یکی از نامزدهای همیشگی قهرمانی در لیگ برتر انگلیس باشد.

مشیری از زمانی که به سهامدار اصلی اورتون تبدیل شده تا کنون ۵۴۰ میلیون دلار در این تیم سرمایه گذاری کرده و به نظر می‌رسد حتی با وجود دشواری‌های مالی ناشی از بحران کرونا قصد دارد به سرمایه گذاری هنگفت خود در این باشگاه ادامه دهد.

آنچلوتی در آستانه دیدار امروز اورتون مقابل لستر گفت: " من این را می دانم که مالک باشگاه علاقه زیادی به اورتون دارد و قصدش واقعاً پیشرفت این باشگاه است. این برای اورتون و هوادارانش موضوع خیلی مهمی است. فشاری که من احساس می کنم به این خاطر است که مشیری به من خیلی اعتماد دارد. او به من اعتماد دارد و به همین خاطر بود که من را به اورتون آورد. من در جواب این حمایت باشگاه را به بالاترین سطح انگلیس می رسانم. این هدف من است و قولی است که به مشیری داده ام".

تگ ها


اورتون فوتبال جهان کارلو آنچلوتی لیگ برتر فوتبال