کارلتو - خامس؛ این زوج پیروز است (عکس)

ستاره کلمبیایی زیرنظر سرمربی مورد علاقه خود توانست پس از مدت‌ها گلزنی کند و در پیروزی پرگل اورتون نقش آفرین بود....

به گزارش "ورزش سه" عصر امروز تیم اورتون در جریان هفته دوم رقابت‌های لیگ جزیره توانست مقابل وست برومویچ با پنج گل حریف خود را گلباران کند تا فعلا صدرنشین فوتبال انگلستان شود؛ یکی از پنج گل دیدار امروز شاگردان آنچلوتی را خامس رودریگز هافبک فصل گذشته رئال مادرید که در نقل و انتقالات تابستانه به جمع اورتونی‌ها پیوسته، به ثمر رساند. او با شلیکی تماشایی از پشت محوطه جریمه توانست برای تیم کارلتو گلزنی کند و یکی از ارکان پیروزی تیمش در دیدار امروز بود.

خامس با گل امروز خود نشان داد که به خوبی می‌تواند زیر نظر سرمربی محبوب خود کار کند و کارلو آنچلوتی هم نشان بهتر از هر سرمربی می‌تواند از این ستاره کلمبیایی در ترکیب خود بهره ببرد؛ چرا که خامس در سال ۲۰۱۴ توانست اولین گل خود در فوتبال اسپانیا را زیر نظر آنچلوتی در رئال به ثمر برساند، وی در سال ۲۰۱۷ در پیراهن بایرن مونیخ توانست این افتخار را در کنار کارلتو بار دیگر تجربه کند و اولین گل خود در بوندسلیگا را ثبت کند. عصر امروز نیز در لیگ انگلستان و با هدایت کارلو آنچلوتی توانست خامس رودریگز اولین گل خود در لیگ جزیره را هم زیر نظر سرمربی ایتالیایی رقم بزند.

این ستاره کلمبیایی توانسته در ۴ لیگ (فرانسه، آلمان، اسپانیا و انگلیس) از پنج لیگ معتبر اروپا گلزنی کند که سه بار آن زیرنظر کارلو آنچلوتی بوده است؛ همچنین ۳۴% گل های خامس در دوران حرفه‌ای خود از بیرون محوطه جریمه به ثمر رسیده است (۱۸ گل از ۵۳ گل) که رکورد ویژه برای ستاره امروز اورتون به شمار می‌رود.

تگ ها


اورتون خامس رودریگز تیم ملی کلمبیا کارلو آنچلوتی کلمبیا