کارلوس باکا با مارسی به توافق رسید؟

-بنا بر گزارش های منتشر شده کارلوس باکا برای پیوستن به مارسی با این تیم به توافق رسیده است اما میلان می خواهد تا حد ممکن با مبلغی نزدیک به ۳۰ میلیون یورو این بازیکن را به فروش برساند ......

- بنا بر گزارش های منتشر شده کارلوس باکا برای پیوستن به مارسی با این تیم به توافق رسیده است اما میلان می خواهد تا حد ممکن با مبلغی نزدیک به ۳۰ میلیون یورو این بازیکن را به فروش برساند.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، مهاجم کلمبیایی در برنامه های مونتلا نقشی ندارد و به نظر می رسد خود این بازیکن نیز این مسئله را پذیرفته است چرا که او اکثر عکس هایش با لباس میلان را در اینستاگرام پاک کرده است. همچنین Gazzetta dello sport با انتشار خبری اعلام کرد این بازیکن با مارسی با حقوق سالیان ۴ میلیون یورو به علاوه مزایای دیگر به توافق رسیده است. میلان که در نظر داشت این بازیکن را با ۳۰ میلیون یورو به فروش برساند حاضر است او را با مبلغی کمتر به فروش برساند اما مارسی در نظر دارد تا این بازیکن را یک سال به صورت قرضی با گزینه خرید او پس از یک سال با قیمت ۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد. این بازیکن که در ماه سپتامبر ۳۱ ساله می شود سال ۲۰۱۵ از سویا با ۳۰ میلیون یورو به میلان پیوست.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال