کارلوس گایدو: شکست برابر الهلال را در بازی با استقلال جبران می‌کنیم

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال العین گفت: ما می‌توانیم شکست خانگی برابر الهلال عربستان را در بازی با استقلال جبران کنیم....

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال العین گفت: ما می‌توانیم شکست خانگی برابر الهلال عربستان را در بازی با استقلال جبران کنیم.

به گزارش مدال، کارلوس گایدو در آستانه رویارویی با استقلال در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: العین در هفته نخست بازی بزرگی در خانه برابر الهلال عربستان انجام داد. فرصت‌های زیادی خلق کردیم اما به گل نرسیدیم. العین تیم بزرگی است و می‌تواند با قدرت به رقابت مرحله گروهی بازگردد.


سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال العین در ادامه گفت: ما می‌توانیم شکست خانگی برابر الهلال عربستان را در بازی با استقلال جبران کنیم. بازگشت کایو به ترکیب تیم العین می‌تواند توانمندی‌های زیادی را برای ما ایجاد کند. البته ما گروهی از بازیکنان باتجربه و توانمند را در اختیار داریم. به توانمندی‌های بازیکنان العین برای ارائه بهترین بازی برابر استقلال در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ایمان دارم. تمامی بازیکنان العین هیجان و میل به کسب بهترین نتیجه در تهران را دارند.
تیم‌های فوتبال استقلال و العین ساعت 19 روز سه‌شنبه 21 اسفند در ورزشگاه آزادی تهران رودرروی هم قرار می‌گیرند. استقلال در بازی هفته نخست گروه C لیگ قهرمانان آسیا برابر الدحیل قطر با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد. العین امارات نیز در خانه با یک گل مغلوب الهلال عربستان شد.