کارمای نساجی!

نساجی‌ها در حالی تقاضای لغو بازی با پرسپولیس را دارند که سال گذشته درخواست باشگاه پرسپولیس را رد کرده بودند....

به گزارش مدال،نساجی مازندران این روزها به دلیل مشکلات مالی روزگار ناخوشی دارد و دیروز خبر فسخ قرارداد یکطرفه برخی از بازیکنان این تیم منتشر شد.اگرچه نمی توان به بازیکنانی که قرارداد خود را فسخ کرده اند خرده و یا ایراد قانونی گرفت به این دلیل که فصل نقل و انتقالات از 26 آذر آغاز شده است و از سویی به طور حتما بازیکنانی که قرارداد خود را با تیم نساجی فسخ کرده اند حتما ادله قانونی برای این کار دارند.

گفته می شود این بازیکنان ابتدای فصل و در زمان مدیریت اژدری و قنبری و سرپرستی فرهاد کوچک زاده بندی در قرارداد خود گنجانده بودند که تا نیم فصل در صورت عدم دریافت 50 تا 60 درصد از قراردادهای خود می توانند اردوی تیم نساجی را ترک کنند و این بند در حالی در قرارداد آنها گنجانده شده است که تا به اینجای کار حتی استقلالی ها و پرسپولیسی ها نیز این میزان دریافتی نداشته اند.

طبیعتا سازمان لیگ یا باید بازی معوقه این تیم در برابر پرسپولیس را پیش از فرا رسیدن تعطیلات زمستانی برگزار می کرد یا اینکه اجازه فسخ قرارداد به بازیکنان درخواست کننده را تا پیش از برگزاری دیدار معوقه نساجی – پرسپولیس نمی داد به خصوص که این بازی جزو بازی های نیم فصل نخست است. در حال حاضر نساجی دو بازیکن در اردوی امید دارد و چهار بازیکن این تیم هم قرارداد خود را با تیم نساجی فسخ کرده اند. موضوعی که باعث شد تا این باشگاه درخواست لغو بازی جمعه خود با پرسپولیس را بدهد. مسابقه معوقه‌ای از نیم‌فصل اول که به دلیل آلودگی هوای تهران به این تاریخ تغییر زمان پیدا کرد.

با این حال نساجی‌ها پارسال و در کوران مسابقات لیگ و جام باشگاه‌های آسیا وقتی با درخواست پرسپولیس برای تعویق افتادن بازی با این تیم مواجه شدند با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ مدعی شدند"مگر پرسپولیس پیش از این از برنامه بازی‌های خود در آسیا باخبر نبود؟ ما فقط در تاریخ معین شده با این تیم بازی خواهیم کرد"
با برنامه‌ریزی‌های سازمان لیگ و البته پدیده‌ آلودگی هوا که این روزها بیش از هر سازمانی می‌تواند برای انجام مسابقات برنامه‌ریزی کند به نظر می‌رسد در ادامه بیشتر شاهد چنین درخواست‌هایی باشیم.

به هر روی باشگاه نساجی در نامه ای به سازمان لیگ به خاطر شرایط به وجود آمده خواستار لغو بازی با پرسپولیس شده است و منتظر پاسخ سازمان لیگ به این درخواست است و هیچ بعید نیست در صورت عدم لغو بازی از سوی سازمان لیگ برتر یا عدم حضور 4 بازیکنی که قرارداد خود را فسخ کرده اند در اردوی نساجی این تیم در بازی با پرسپولیس شرکت نکند.

بیشتربخوانید:

قائم مقام نساجی تهدید کرد؛ مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کنیم

تگ ها


کارمای نساجی لیگ برتر فوتبال ایران بازی معوقه پرسپولیس و نساجی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال