کارنامه تقوی در تراکتورسازی زیر ذره بین مدال/ بهتر از توشاک

کارنامه تقوی در مدت زمان حضور روی نیمکت تیم تراکتورسازی نشان می دهد که او عملکرد بهتری نسبت به جان توشاک داشته است....

کارنامه تقوی در مدت زمان حضور روی نیمکت تیم تراکتورسازی نشان می دهد که او عملکرد بهتری نسبت به جان توشاک داشته است.

 

به گزارش خبرنگار مدال، محمد تقوی سابقه بازی در استقلال تهران و تیم ملی را دارد و در کارنامه او مربیگری در تیم‌های پایه انگلیسی و حضور در تیم پدیده تهران دیده می‌شود.
تقوی که فصل گذشته در تیم پدیده مشهد و به عنوان مدیرفنی فعالیت داشت تنها بعد از 3 ماه حضور در این تیم در مهرماه ۹۶ از جمع مشهدی‌ها جدا شد و به انگلیس بازگشت؛ حضور او در انگلیس تنها 11 ماه دوام داشت و بعد از آن دوباره به فوتبال ایران برگشت و در تیم تراکتورسازی دستیار جان توشاک شد.
سرمربی سابق تراکتورسازی که روز گذشته رسما از هدایت این تیم استعفا داد و حالا گزینه اصلی حضور روی نیمکت تیم نساجی قائم شهر است مدرک مربیگری فوتبال سطح A و B را دارد.

کارنامه تقوی در تراکتورسازی

جان توشاک ولزی با پایان هفته ششم از هدایت تراکتورسازی برکنار شد و به کشورش بازگشت؛ بدین ترتیب تقوی از ابتدای هفته هفتم رسما سرمربی تیم تراکتورسازی شد. در مجموع می توان گفت که تقوی 9 هفته به عنوان سرمربی موقت در تیم تراکتورسازی تبریز فعالیت داشت و با این تیم 5 برد، 2 تساوی، 2 باخت، 17 گل زده، 7 گل خورده و 17 امتیاز به دست آورد؛ یعنی میانگین 1.89 امتیاز در هر بازی.
این در حالی است که توشاک در 6 دیداری که پیش از این هدایت تراکتورسازی را برعهده داشت 3 تساوی، 2 برد، یک باخت، 6 گل زده، 7گل خورده و 9 امتیاز را کسب کرده بود؛ یعنی میانگین 1.5 امتیاز در هر بازی.

مقایسه عملکرد تقوی و توشاک

محمد تقوی در تیم تراکتورسازی نسبت به توشاک عملکرد بسیار بهتری داشته؛ خط دفاع، خط حمله و میانگین امتیاز کسب شده تراکتور در زمان تقوی بسیار بهتر از مدت زمان حضور توشاک بوده است. به علاوه میانگین امتیاز کسب شده نزدیک به 2 امتیاز نشان می دهد که این سرمربی در کل در این 9 هفته کارنامه قابل قبولی داشته است.