کارنامه پر کارت سید علی در دیدار های استقلال و فولاد

داور انتخاب‌شده دیدار فولاد و استقلال تاکنون ۲۲ مرتبه برای فولاد و ۱۲ بار برای استقلال سوت زده است....

به گزارش "ورزش سه" رقابت‌های لیگ برتر تا دو روز دیگر با یک دیدار عقب افتاد از هفته هفدهم در شهر اهواز آغاز می‌شود و کمیته داوران سید مهدی سید علی را برای قضاوت در این دیدار برگزیدند تا این داور ۴۱ سال اهل شهرری سوت آغاز لیگ برتر را پس از ۱۰۰ روز وقفه به صدا دربیاورد.


سید علی تاکنون ۲۲ بازی برای فولاد خوزستان سوت زده که ۸ برد ۱۱ مساوی و ۳ باخت حاصل قضاوتش بوده است. سید علی همچنین ۱۲ بازی برای استقلال سوت زده که ۹ برد و ۲ مساوی و فقط یک باخت حاصل قضاوتش برای استقلال بوده است. او بازی برگشت دو تیم در فصل گذشته را سوت زد که با برتری استقلال همراه بود. ضمن اینکه این قضاوت نهمین قضاوت این فصل سید علی و اولین قضاوتش برای فولاد خوزستان و استقلال در این فصل است. وی که هم اکنون در شهرداری تهران کار می کند در این ۸ بازی ۲۵ کارت زرد و ۳ کارت قرمز از جیبش خارج‌شده است و در خصوص اومی توان گفت کلا جزداوران پرکارت حاضردر بین قضات لیگ برتر به شمارمی آید.


این در حالی است که دورروز پیش کمیته داوران به همراه دپارتمان داوری سمیناری با حضور تمام داوران وسط لیگ برتر در جهت رعایت پروتکل بهداشتی سازمان لیگ در مرکزهمایش های هتل آکادمی فوتبال برگزار کردند و در حاشیه آن از تمامی داوران حاضر تست کرونا به عمل آورده شد.

تگ ها


کمیته داوران فولاد خوزستان استقلال تهران سیدمهدی سیدعلی