کارواخال: امیدوارم امباپه در همین تابستان به رئال بیاید

دنی کارواخال، ستاره رئال مادرید، امیدوار است که بتواند پیش از پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی از کلیان امباپه استقبال کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید شنبه شب با تک گل دنی کارواخال از سد رئال بتیس عبور کرد تا خاطره تساوی ۳–۳ هفته گذشته برابر لوانته را پشت سر گذاشته باشد. و شانس آنها برای فتح دوباره لالیگا با جذب مهاجم پاری سن ژرمن در روزهای پیش رو افزایش پیدا خواهد کرد. 


مدافع راست اسپانیایی پس از سوت پایان بازی گفت:« امیدوارم امباپه بتواند پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به جمع ما ملحق شود. او بازیکن بزرگی است و تجدید قوای خوبی به شمار می‌رود.»


علاوه بر کارواخال، امیلیو بوتراگوئنو، مدیر رئال مادرید، نیز شب گذشته درباره شرایط کیلیان امباپه صحبت کرد. او مدعی شد:« ما درک می‌کنیم که هواداران منتظر هستند، تمام رسانه‌ها در این باره حرف می‌زنند اما ما در حال حاضر حرفی برای زدن نداریم.» 


امباپه یکی از اهداف قدیمی رئال مادرید به شمار می‌رود و این تیم پس از پیوستن لیونل مسی به پی اس جی به صورت جدی برای جذب این بازیکن اقدام کرد. گفته می‌شود این باشگاه پیشنهادی ۱۷۰ میلیون یورویی برای این بازیکن ارائه داده که رقم جذابی به حساب می‌آید چون قرارداد فعلی مهاجم فرانسوی در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید. جدایی آلوارو اودریوزولا به فیورنتینا به صورت قرضی جای کافی را برای حضور این بازیکن ایجاد کرده و احتمال دارد ادن هازارد نیز برای تامین بودجه این انتقال به فروش برسد.

تگ ها


پاری سن ژرمن دنیل کارواخال کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال