کاریکاتور؛ ماجرای یک جایزه و جدال 3 + 3 فوق ستاره

انتخاب سه نامزد نهایی جایزه The Best از سوی فیفا جنجال های زیادی را به همراه داشته است ......

انتخاب سه نامزد نهایی جایزه The Best از سوی فیفا جنجال های زیادی را به همراه داشته است.
به گزارش خبرنگار مدال، بعد از آنکه لوکا مودریچ برنده جایزه بهترین بازیکن جام جهانی شد و در مراسم اخیری که از سوی یوفا برگزار شد باز هم مودریچ بعنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد و رونالدو با آگاهی از عدم انتخابش در مراسم حضور نیافت و جنجال بزرگی ایجاد شد، حال معرفی سه نامزد نهایی جایزه The Best از سوی فیفا با حاشیه ها و جنجال هایی همراه بوده است.

براساس انتخاب فیفا، رونالدو، مودریچ و صلاح سه نامزد این جایزه هستند. بنظر می رسد مودریچ همچون جام جهانی و یوفا به جایزه فیفا هم دست یابد و این پایانی باشد برای سلطه چندین ساله رونالدو و مسی. هرچند که این دو فوق ستاره هنوز به انتهای راه نرسیده اند و ممکن است در سال های آتی برنده جایزه The Best شوند و هنوز هم هیچ بعید نیست که رونالدو بعنوان بهترین بازیکن سال فیفا انتخاب شود.

بر این اساس حالا عدم انتخاب امباپه، گریزمان و مسی با واکنش های متفاوتی همراه بوده است. رسانه های اسپانیایی سعی در حمایت از مودریچ داشته و بعضا هم مسی را شایسته این عنوان می دانند و درباره رونالدو واکنش های متفاوتی دارند. دیگر رسانه های جهان هم هر یک فراخور حال و سلیقه خود اخبار و مصاحبه ها و گزارش هایی منتشر کرده اند.

طرفداران اتلتیکو مادرید، پاری سن ژرمن و بارسا، گریزمان، امباپه و مسی را شایسته این عنوان می دانند و یا نقدهایی دارند که چرا این سه بازیکن در لیست نهایی قرار نگرفته است.
و البته خود گریزمان هم عنوان کرده است که نبودن نامش در لیست نهایی فیفا بعنوان کاندیدای بهترین بازیکن سال ننگ بزرگی است،

درخشش رونالدو و مسی در رقابت های فصل گذشته فوتبال باشگاهی و ملی از یک سو و آمارهایی که آنها در این زمینه داشته اند از سوی دیگر به سوژه گزارش های حمایتی و نقدها تبدیل شده است.

این کاریکاتور جالب درباره همین موضوع منتشر شده است.
سه فوق ستاره کاندیدا شدند، سه فوق ستاره در لیست نهایی نیستند و جدال بر سر یک جایزه همچنان ادامه دارد.
شما چه نظری دارید؟
از بین امباپه، مسی و گریزمان کدام یک را شایسته قرار گرفتن در بین سه نامزد نهایی و یا حتی فتح جایزه می دانید؟ و حال که فیفا رونالدو، صلاح و مودریچ را انتخاب کرده است کدامیک برنده خواهند شد؟

تگ ها


فوتبال