کاری که با رائول کردید را با راموس نکنید

پدراگ میاتوویچ، مهاجم سابق رئال مادرید تاکید کرد قرارداد سرخیو راموس تحت هر شرایط باید تمدید شود....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد سرخیو راموس در تابستان سال ۲۰۲۱ به اتمام می رسد و برادر این بازیکن که مدیر برنامه اش نیز است، چندی قبل مدعی شد هنوز طرفین برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند. پدراگ میاتوویچ مدعی شد رئال مادرید نباید اشتباه رائول را در مورد راموس نیز تکرار کند و تحت هر شرایطی او باید در برنابئو ماندگار شود.

پدراگ میاتوویچ گفت: "ما نمی توانیم با از دست دادن بازیکنان خود به تیم های دیگر کمک کنیم. آن بازیکنان برای ما هستند. من دوست دارم که رئال مادرید این سیاست  را رعایت کند، اما متاسفانه چنین نیست. رائول در رئال مادرید تاریخچه فوق العاده ای داشت، اما به طرز بدی این باشگاه را ترک کرد. حالا این داستان در حال تکرار است و شاید راموس نیز مادرید را ترک کند. قرارداد این بازیکن باید دو یا سه سال تمدید شود و موضوع دیگری مهم نیست.

سرخیو راموس باید دوران ورزشی خود را در فقط در باشگاه رئال مادرید به پایان برساند. راموس بازیکنی مهم است، تقریبا مثل یک گنج برای باشگاه محسوب می شود. قرارداد راموس برای عملکردی که در گذشته داشته و کاری که در آینده انجام می دهد باید تمدید شود. نقش راموس شاید فقط معطوف به داخل زمین نیست، او می تواند به بازیکنان جوان رئال مادرید یاد بدهد که چگونه بازی کرده ، چگونه رفتار کنند و چگونه با شرایط سازگار شوند. راموس همانگونه است که باید باشد."

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید