کار آسان سپاهان پیش از شش مسابقه دشوار

تیم فوتبال سپاهان از ساعتی دیگر به مصاف شهید اورکی اسلامشهر می‌رود و سپس دیدارهایی دشوار را در لیگ برتر پیش رو دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از دیدارهای مرحله یک شانزدهم امروز در ورزشگاه نقش جهان به میزبانی سپاهانی ها مقابل شهید اورکی اسلامشهر برگزار می‌شود؛ تیمی که در گروه اول دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد و از سه بازی گذشته خود در این رقابت‌ها دو پیروزی مقابل تیم های چوکای تالش و شهرداری بابلسر به دست آورده تا در فاصله دو امتیازی صدر جدول قرار بگیرد و به همین دلیل هم بود که محرم نویدکیا در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر این تیم، به تمجید از آنها و عملکردشان در بخش هجومی پرداخت.


با این حال این مسابقه ای است که به نظر نمی‌ رسد سپاهانی ها را خیلی اذیت کند، اما پس از این دیدار شاگردان محرم نویدکیا شش مسابقه دشوار در مسیر کسب عنوان قهرمانی مسابقات نیم فصل در پیش دارند.


اولین دیدار در این مسیر  مقابل پیکان در اصفهان برگزار خواهد شد و سپس تیم سپاهان باید آماده مصاف سرنوشت ساز با پرسپولیس شود که با انتخاب مدیران سپاهان در اراک برگزار خواهد شد. پس از این دو مسابقه مصاف با شهرخودرو از راه می‌رسد که احتمالا تا آن زمان کوزین هدایتش را برعهده گرفته و مثل هفته های اخیر به راحتی امتیازات را تقدیم نمی کند. درنهایت مصاف با فولاد در اصفهان، با آلومینیوم در اراک و با مس در رفسنجان سه دیدار آخر شاگردان محرم نویدکیا در نیم فصل اول هستند؛ شش دیداری که به طور کامل عیار تیم محرم نویدکیا که طی ۱۰ بازی گذشته پرنوسان هم ظاهر شده را نشان خواهد داد.


سپاهان در پایان هفته دهم به لطف حکم کمیته انضباطی ۲۲ امتیازی شده و هم امتیاز با استقلال صدرنشین است.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال