کار استقلال تازه شروع شده است/ نباید با این صدرنشینی مغرور شوند

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز هیج اتفاق خاصی برای استقلال نیفتاده است و این تیم کار زیادی دارد تا به روزهای ایده آل نزدیک شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر موفق شد شهرخودرو را با نتیجه ۲ بر صفر در مشهد شکست داده و به صدر جدول صعود کند.

اکبر کارگرجم مدافع تیم استقلال در دهه ۵۰ در این خصوص اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی از دو تیم دیدیم. به تیم شهرخودرو هم تبریک می‌گویم که بازی خوبی ارائه داد و در بعضی صحنه‌ها واقعاً بدشانس بود که به گل نرسید. کیفیت بازی بسیار بالا بود و اگر قرار بود یک تیم به پیروزی برسد، حق استقلال بیشتر از شهرخودرو بود.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: به نظرم رشید مظاهری چهره شاخص استقلال در این بازی بود که چند سوپر واکنش داشت و نقش مهمی در کلین شیت ثبت شده ارائه داد. خط دفاعی آبی پوشان هم با اینکه دستخوش تغییراتی شده بود در مجموع عملکرد خوبی داشت.

وی اضافه کرد: استقلال به صدر جدول رفت و امیدوارم این اتفاق باعث غرور کاذب نشود. فاصله امتیازات در بالای جدول بسیار نزدیک است و هنوز هفته‌های زیادی به پایان فصل باقی است. این استقلال هم هنوز آن تیم ایده آلی نیست که منتظرش هستیم و تا ایده آل شدن هنوز خیلی فاصله دارد و خود فکری هم به این موضوع اشاره کرد.

کارگرجم ادامه داد: متاسفانه فشار روی مهاجمان استقلال زیاد است و آنها در این فصل تا امروز نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند. اگر خط حمله استقلال راه بیفتد و شیخ دیاباته هم به جمع آنها اضافه شود قطعاً این تیم سریع‌تر به روزهای اوج باز می‌گردد.

مدافع پیشین آبی پوشان تصریح کرد: مصدومیت‌های زیاد و پی در پی دو سه سالی هست که بلای جان استقلال شده است. خیلی از این مصدومیت‌ها هیچ ارتباطی به بدنسازی و نوع تمرینات و مسائل پزشکی ندارد و تنها به واسطه برخوردها درون بازی ایجاد می‌شود. مثل مصدومیت ریگی مقابل پیکان که به خاطر برخورد با بازیکن حریف ایجاد شد. اما هستند مصدومیت‌هایی که به تمرینات و به خصوص زمین تمرین باز می‌گردد که امیدوارم در آینده به حداقل برسد.

بیشتر بخوانید:

روزی که رشید حجازی شد (عکس)

اولین پاس گل جانشین علی کریمی برای استقلال

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال شهر خودرو مشهد لیگ برتر فوتبال ایران اکبر کارگرجم فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال