کار استقلال در عربستان سخت شد (عکس)

خبرنگار عربستانی از احتمال حضور تماشاگران این کشور در استادیوم ها در جریان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی رقابت های لیگ قهرمانان در سه گروه را به کشور عربستان اعطا کرد، حالا یک خبرنگار سعودی از احتمال حضور تماشاگران عربستانی در زمان برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان در ورزشگاه ها خبر داد.


عیسی المسمار خبرنگار عربستانی با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود نوشت: به زودی تماشاگران عربستانی به استادیوم ها بازمیگردند. با اجرای اقدامات ایمنی و احتیاطی، شاید با شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ماه مبارک رمضان این اتفاق رخ دهد.


این در حالی است که میزبانی گروه های سوم و چهارم لیگ قهرمانان آسیا به تیم های الاهلی و النصر واگذار شده است. استقلال در گروه سوم با الاهلی همگروه است و فولاد نیز در صورت صعود از مرحله پلی آف، با النصر در یک گروه قرار می گیرد.


با توجه به گرمای هوا در زمان برگزاری این دیدارها در شهرهای جده و ریاض، در صورتی که تماشاگران عربستانی مجوز حضور در ورزشگاه ها را نیز کسب کنند، آنگاه کار استقلال و فولاد در گروه هایشان سخت شده و آنها علاوه بر گرمای هوا، باید منتظر حضور هواداران سعودی بر روی سکوها را نیز باشند.


به هر حال باید منتظر ماند و دید خبر اعلام شده توسط این خبرنگار عربستانی تا چه میزانی صحت دارد و کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز حضور تماشاگران سعودی را صادر می کند یا خیر.

تگ ها


استقلال تهران الاهلی لیگ قهرمانان آسیا عربستان سعودی