کار استقلال سخت بود، سخت‌تر شد/ فکری چطور باید تمرکز کند؟

پیشکسوت آبی پوشان گفت: اتفاقاتی که در یک برنامه تلویزنی افتاد روی تمرکز کادر فنی و بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد....

پیمان صاحب جمعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مناظره تلویزیونی مدیران سابق و کنونی استقلال در برنامه زنده تلویزیونی را تایید نمی‌کنم و این مناظره نه تنها برنده‌ای نداشت، بلکه هر دو نفر باختند و بدتر از همه این استقلال بود که ضرر کرد. تجربه ثابت کرده استقلال تا مدتها به خاطر همین مناظره تمرکز نخواهد داشت و ممکن است امتیازاتی از دست بدهد.

وی افزود: قطعاً امروز فکری، دستیارانش و بازیکنان استقلال تمرکز روز گذشته را ندارند و این نمی‌تواند به سود آبی پوشان باشد. امیدوارم این اتفاق روی بازی با فولاد تاثیر نگذارد و بچه‌ها بتوانند ۳ امتیاز این بازی را هم به حساب خود واریز کنند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: فولاد تیم خوش ساختاری است که از یک کادر فنی خیلی خوب بهره می‌برد. آنها فصل گذشته هم مدعی بودند و در این فصل هم توانستند موجودی خود را حفظ کرده و با جذب چند بازیکن جدید نقاط ضعف شان را ترمیم کنند. لذا این بازی به خودی خود برای آبی پوشان سخت بود و با این شرایط سخت‌تر هم خواهد شد.

صاحب جمعی تاکید کرد: پیروزی هفته اول استقلال به جای خود با ارزش بود اما فولاد با مس رفسنجان قابل قیاس نیست. به خصوص که این بازی قرار است در اهواز و به میزبانی شاگردان نکونام برگزار شود. آنها هفته گذشته در حالی که از میزبان خود عقب بودند توانستند در دقیقه ۹۷ کار را به تساوی بکشند که این نشانه خوبی برای استقلال نیست. فولادی‌ها نشان دادند تا آخرین ثانیه بازی هم قادر به تغییر نتیجه هستند.

مدافع پیشین آبی پوشان بیان داشت: پیروزی بر فولاد اتفاق خیلی خوبی برای استقلال است و در این صورت آنها می‌توانند مدعی باشند شروع خوبی در لیگ داشته‌اند.

تگ ها


پیمان صاحب جمعی تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال فولاد خوزستان