کار انتقال جانشین کپا به چلسی قطعی شد

پس از اشتباه شب گذشته کپا آریسابالاگا در بازی چلسی و لیورپول دیگر به سختی بتوان متپصور شد که او گلر اول آبی ها در فصل جاری باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته چلسی در زمین خود با دو گل به لیورپول باخت. هر دو گل قرمزها را سادیو مانه به ثمر رساند و گل دوم او به نوعی تقدیمی کپا بود. گلر اسپانیایی در پاس دادن مرتکب اشتباه شد و مانه نیز توانست کار را تمام کند.

فصل گذشته نیز کپا به عنوان گرانقیمت ترین دروازه بان دنیا نتوانسته بود توانایی های خود را اثبات کند تا جایی که فرانک لمپارد در مقطع پایانی فصل ترجیح داد از ویلی کابایه رو درون دروازه استفاده کند اما حالا هیچکدام مورد اعتماد مربی انگلیسی قرار ندارند.

طبق ادعای فابریتزیو رومانو خبرنگار اسکای اسپورتس، چلسی کار انتقال "ادوارو مندی"، گلر سنگالی باشگاه رن فرانسه را تمام کرده است و او به زودی راهی لندن خواهد شد. مندی فصل گذشته توانست در ۳۴ بازی برای رن خوش بدرخشد و هفت بازی ملی برای سنگال نیز در کارنامه دارد.

به عقیده رومانو جذب این دروازه بان ۲۸ ساله ۱۰۰ درصد است و همین هفته اعلام خواهد شد. مندی با ۱.۹۷ متر قد، فصل گذشته ۳۲ گل دریافت کرد و ۱۳ کلین شیت را به ثبت رساند.

بیشتر ببینید:

بازی خاطره انگیز لیورپول - چلسی

خلاصه بازی چلسی 0 - لیورپول 2

 

 

تگ ها


کپا آریسابالاگا نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال