کار بزرگ سوما برای هم باشگاه سابقش!

عمر السوما ستاره سوری تیم فوتبال الاهلی پرداخت دستمزد معوقه بازیکنان باشگاه الفتوه را تقبل کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه الفتوه سوریه جایی بود که ستاره ۳۱ ساله فوتبال آسیا از آنجا دوران حرفه ای خود را آغاز کرد و سپس با درخشش در این تیم و القادسیه کویت به الاهلی عربستان پیوست؛ جایی که آنجا را همانند خانه اش توصیف می کند.


او حالا می خواهد دستمزد بازیکنان فعلی تیم را در شرایطی که ویروس کرونا فعالیت های فوتبالی را به حالت تعلیق درآورده، پرداخت کند.


طی روزهای اخیر صحبت های زیادی در رابطه با صحت و درستی این کمک وجود داشت که در نهایت باشگاه الفتوه با بیانیه ای رسمی به این موضوع پرداخت و ضمن اشاره دقیق به مبلغی که توسط سوما داده شده، تاکید کرد این برای اولین بار نیست که مهاجم سابق آنها برای رهایی از بحران به تیم سابقش کمک می کند. 


رئیس باشگاه الفتوه از این اقدام احساسی السوما تشکر ویژه کرده و گفته که او مبلغ ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار لیره یا پوند سوریه ای را به باشگاه سابقش اختصاص داده است.


سوما فوتبالش را در سال ۲۰۰۵ آغاز کرد و در سال ۲۰۰۸ به تیم اول الفتوه راه یافت. انتقال او به الاهلی پس از فتح لیگ و کسب عنوان آقای گلی در سال ۲۰۱۴ بود که سه سال موفقیت آمیز را برای سوما در کویت رقم زد.

رئیس باشگاه الفتوه از این اقدام احساسی السوما تشکر ویژه کرده و گفته که او مبلغ ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار لیره یا پوند سوریه ای را به باشگاه سابقش اختصاص داده است؛ رقمی که چیزی نزدیک به ۲۵ هزار یورو می شود.

بیشتر بخوانید:

جام حذفی عربستان هم آغاز می شود

جدایی رسمی دو ملی پوش فوتبال ایران از باشگاه بلژیکی

 

 

تگ ها


عمر السومه الاهلی فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال