کار دشوار اسماعیلی برای بازگشت به ترکیب آبی ها

......

 

 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، عملکرد سرور چپاروف یکی از نکات امیدوارکننده بازی استقلال برابر نفت آبادان بود تا به این ترتیب کار فرشید اسماعیلی برای بازگشت به ترکیب اصلی سخت شود. اسماعیلی به دلیل مصدومیت در اردوی ارمنستان هفته اول لیگ را از دست داد و با توجه به این موضوع که هنوز به تمرینات استقلال اضافه نشده احتمالا در دیدارهای هفته دوم و سوم نیز غایب است تا کار سختی برای باز پس گیری جایگاه خود در ترکیب اصلی داشته باشد.


اسماعیلی در لیگ شانزدهم یکی از بازیکنان اصلی استقلال بود اما با شروع لیگ هفدهم منصوریان برای تقویت این پست به سراغ شجاعیان، چپاروف و جباری رفت و به نظر می رسد هافبک جوان آبی ها که فصل گذشته با نیمکت نشین کردن رحمانی تبدیل به بازیکن فیکس استقلال شده بود، باید در فصل جاری و بعد از بازگشت از مصدومیت برای نیمکت نشین کردن بازیکنان سرشناس دیگری تلاش کند. موضوعی که البته با توجه به مصدومیت او بسیار سخت به نظر می رسد.


هافبک آبی پوشان روز شنبه در تمرین استقلال حاضر شد اما زمان حضور او در تمرینات گروهی هنوز مشخص نیست و احتمالا این بازیکن بعد از دیدار با استقلال خوزستان به تمرینات گروهی اضافه می شود.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال