کار دشوار یونایتد برای جذب ستاره دورتموند

دورتموند رقم سنگین ۱۱۷ میلیون پوندی برای فروش یادون سانچو تعیین کرده و کار یونایتد برای خرید این بازیکن بسیار دشوار است....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فوق العاده یادون سانچو در ماه های اخیر در ترکیب دورتموند باعث ابراز علاقه بسیاری از تیم های اروپایی به خرید این بازیکن شده است، اما شرایط دشوار مالی ناشی از ویروس کرونا باعث عقب نشینی قریب به اتفاق آنها شده و در حال حاضر تنها می توان منچستریونایتد را مشتری جدی یادون سانچو خطاب کرد.

اما نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد مذاکرات اخیر سرانجامی نداشته و دورتموند در حال حاضر راضی به فروش یادون سانچو با مبلغی کمتر از ۱۱۷ میلیون پوند نمی شود. دورتموند هنوز با ارائه پیشنهاد یک قرارداد جدید، امیدوار است که سانچو را برای یک فصل دیگر نگه دارد.

یونایتد فعلا قصد دارد در مورد این بازیکن صبر کند و ملاک اول آنها کسب سهمیه لیگ قهرمانان و حضور در این رقابت های معتبر برای فصل بعد است. در صورتی که یونایتد موفق به کسب سهمیه شود، آنگاه برای خرید سانچو اقدام خواهد کرد. اما هدف مدیران این باشگاه تحت فشار گذاشتن دورتموند برای فروش پدیده انگلیسی با رقمی پایین تر است.

اد وودوارد، مدیر یونایتد پیش از این در پاسخ به گمانه زنی های مربوط به خرید سانچو و هری کین مهاجم تاتنهام با ارزش ۲۰۰ میلیون پوند، مدعی شد که تیم های فوتبال باید در مورد هزینه های نقل و انتقالات در دوره بعد از ویروس کرونا واقع بینانه عمل کنند.

تگ ها


جیدون سانچو منچستر یونایتد