Banner

کار دشوار یوونتوس برای جذب ستاره آلمانی

کای هورتز، ستاره جوان آلمانی مورد توجه یوونتوس قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عملکرد نه چندان خوب گونسالو ایگواین در فصل جاری و تنهایی کریستیانو رونالدو در خط حمله یوونتوس باعث شده خرید یک مهاجم طراز اول در اولویت برنامه تابستانی مدیران بیانکونری قرار گیرد و نشریه کالچومرکاتو مدعی شد کای هورتز، مهاجم ۲۰ ساله لورکوزن تبدیل به انتخاب اول این تیم شده است.

البته کار یوونتوس برای خرید این ستاره جوان آسان نخواهد بود. اخباری در مورد تمایل چند تیم لیگ برتری از جمله لیورپول و البته دیگر تیم ها مانند بارسلونا و بایرن مونیخ نیز برای خرید کای هورتز شنیده شده است. همچنین به نظر می رسد لورکوزن با رقمی کمتر از ۸۰ میلیون یورو خواهان فروش کای هورتز نیست و یوونتوس باید مبلغ هنگفتی را روی این بازیکن جوان سرمایه گذاری کند.

مائوریتسیو ساری چند ماه قبل به مدیران یوونتوس اعلام کرده به کای هورتز علاقمند است و این باشگاه نیز عملکرد این مهاجم آینده دار را زیر ذره بین قرار داده است. البته در هفته های اخیر نام های دیگری مانند هری کین و مائورو ایکاردی نیز برای تقویت خط حنله یوونتوس مطرح شده و به احتمال فراوان یک نام بزرگ در تابستان به رختکن بیانکونری اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
امباپه قطعا می ماند؛ نیمار می تواند برود!
تعیین قهرمان چمپیونزلیگ به سبک یورولیگ بسکتبال! 

تگ ها


کریستیانو رونالدو بایرلورکوزن فوتبال جهان یوونتوس کای هاورتز بایر لورکوزن یوونتوس Bundesliga سری آ فوتبال