کار رئال و بارسا تمام شده، پوگبا در یونایتد بماند

پل اسکولز،هافبک سابق منچستریونایتد معتقد است این باشگاه بهترین محل برای آینده پل پوگبا خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد پل پوگبا، ستاره ملی پوش و فرانسوی در پایان این فصل به پایان می رسد و به نظر می رسد تیم های بزرگی چون پاری سن ژرمن، رئال مادرید و یوونتوس به جذب او علاقمند هستند. پل اسکولز، اسطوره باشگاه منچستریونایتد مدعی شد لیگ برتر به وضوح بهترین لیگ اروپا است و بهتر است پل پوگبا در اولدترافورد باقی بماند.

پل اسکولز گفت: "کسی در مورد آینده پل پوگبا مطمئن نیست، زیرا هفته ها می گذرد و این اتفاق خاصی رخ نمی دهد. احتمالاً می گویید نیمی از مردم خواهان ماندن پل پوگبا هستند و نیمی دیگر نیز اگر این بازیکن جدا شود هم اینقدر اذیت نمی شود. من فکر می کنم وسط زمین برای یونایتد همیشه کمی مشکل ساز  بوده است.

اما اگر پل پوگبا در ترکیب یونایتد نیز مانند تیم ملی فرانسه بازی کند، به نظر می رسد که جلوگیری از درخشش این بازیکن دشوار خواهد بود. چرا پوگبا می خواهد برتر انگلیس را ترک کنید؟ در مورد رئال مادرید به عنوان مقصد بعدی این بازیکن صحبت شده، اما لیگ اسپانیا تمام شده است. رئال مادرید و بارسلونا در آشفتگی کامل قرار دارند. پاری سن ژرمن هم  ممکن است بهترین گزینه باشد، اما انگلیس در حال حاضر بهترین محل برای بازی پوگبا است.

اگر به چهار تیم برتر نگاه کنید می بینید آنها بهترین بازیکنان و بهترین مربیان را در اختیار دارند. پس چرا پوگبا می خواهد از یونایتد جدا شود؟ من این موضوع را درک نمی کنم. اما این موضوع به ما هم بستگی دارد. اگر آنها بخواهند پوگبا را نگه دارند که چه خوب، اما در غیر این صورت ما با این بازیکن خداحافظی می کنیم."

تگ ها


پل اسکولز فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال