کار سخت رئال، امباپه رویای مرد آلمانی قرمزهاست

رئال مادرید برای جذب کیلیان امباپه رقیبی بزرگ مقل لیورپول یورگن کلوپ را پیش رو خواهند داشت....

به گزارش "ورزش سه"، تنها دو سال دیگر از قرارداد کیلیان امباپه با پی اس جی باقیمانده و طبق ادعای فرانس فوتبال او از سران باشگاه درخواست کرده است که تابستان بعد به وی اجازه جدایی بدهند. امباپه تمایلی برای تمدید قراردادش ندارد و از حالا غول های فوتبال اروپا در صف جذب او ایستاده اند.

رئال مادرید همچنان بیشترین شانس را برای جذب امباپه دارد. ستاره فرانسوی سال ۲۰۱۷ چیزی تا پیوستن به جمع کهکشانی ها فاصله نداشت ولی ترجیح داد راهی پی اس جی شود. او از کودکی هوادار رئال و رونالدو بود و هرگز این موضوع را نیز کتمان نکرده است.

بسیاری معتقدند پی اس جی به راحتی اجازه جدایی به امباپه را نخواهد داد و اینکه در صورت صدور مجوز جدایی، رئال کار چندان راحتی هم برای جذب او نخواهد داشت چرا که لیورپول نیز سخت علاقه مند به امباپه است.

طبق ادعای آاس، یورگن کلوپ شیفته بازی امباپه است و جذب او را به سران باشگاه توصیه کرده است. در واقع هر زمان شانس جذب امباپه وجود داشته باشد، لیورپول حاضر است با رئال وارد نبردی تنگاتنگ شود. او همچنان رویای مرد آلمانی قرمزهاست.

امباپه سال گذشته در مصاحبه با نشریه میرر در تمجید از لیورپول و کلوپ گفته بود:« لیورپول در لیگ برتر مثل یک ماشین بی رقیب بود و همه را می برد. آنها آنقدر راحت پیروز می شدند که به نظر می رسید در حال انجام یک کار ساده هستند اما در واقع اینطور نبود. این مهم با کار و تلاش زیاد و به کمک اندیشه های یک مربی بزرگ میسر شد.»

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن یورگن کلوپ لیورپول رئال مادرید