کار سخت مدافعان تراکتور مقابل بهترین خط حمله لیگ

مدافعان جوان تراکتورسازی کار دشواری در مصاف با پرسپولیس خواهند داشت. خط حمله تیم پرسپولیس تا اینجای رقابت های لیگ برتر از ......

مدافعان جوان تراکتورسازی کار دشواری در مصاف با پرسپولیس خواهند داشت.

خط حمله تیم پرسپولیس تا اینجای رقابت های لیگ برتر از نظر آماری بهترین بوده و با به ثمر رساندن 28 گل این عنوان را از آن  خود کرده است. علی علیپور و گادوین منشا در هفته های گذشته به خوبی جای خالی مهدی طارمی را پر کردند و در امر گلزنی موفق بودند. در این بین علیپور تاکنون آقای گل رقابت های لیگ برتر است.
در این شرایط پیش بینی می شود خط دفاع تراکتورسازی کار سختی مقابل علیپور و منشا و سایر بازیکنان هجومی پرسپولیس داشته باشد.
فردا در ترکیب خط دفاعی تراکتورسازی محمد ایرانپوریان و رضا شربتی مدافعان راست و چپ خواهند بود؛ اما در پست دفاع وسط دو بازیکن جوان و کم تجربه بازی خواهند کرد. محمد نادری و محمدرضا مهدی زاده که در یکی، دو سال گذشته عملکرد خوبی داشتند و خود را به عنوان مدافعان آینده دار معرفی کردند، عملکرد نسبتا خوبی در ترکیب تراکتور داشتند و حالا به دنبال آن هستند تا مقابل پرسپولیس هم روز خوبی را تجربه کنند.
در صورتی که نادری و مهدی زاده بتوانند فردا مهاجمان پرسپولیس را مهار کنند، پیش بینی می شود روز خوبی در انتظار تراکتورسازی باشد.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال