کار محرم برای انتخاب دروازه‌بان سخت شد

با اصرار باشگاه تبریزی برای حفظ محمدرضا اخباری، سپاهان باید اولویت های نقل و انتقالاتی خود را در خط دروازه تغییر بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان بازی های مقدماتی جام جهانی بود که انتقال پیام نیازمند به  تیم پوتیموننزه فاش شد و محرم نویدکیا می دانست که باید فکری به حال دروازه تیمش کند که با حضور نیازمند طی سه سال اخیر یکی از پست های قابل اتکای سپاهان بود.


اولویت اول محرم نویدکیا برای جانشینی نیازمند، محمدرضا اخباری بود که به یکباره و در شرایطی که به نظر می رسد این دروازه بان در آستانه فسخ قرارداد و پیوستن به سپاهان است، انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی جدید تراکتور و اصراری که این مربی برای حفظ سنگربان اول تیمش داشت، شرایط را دچار تغییر کرد و حالا محرم نویدکیا هم باید فکری به حال دروازه تیمش کند.


قطعا نویدکیا گزینه‌های دیگری را نیز که طی سال های اخیر نمایش های مطمئنی در خط دروازه تیم هایشان داشته اند، زیر نظر دارد، ولی در شرایطی که چندین باشگاه دیگر لیگ برتری نظیر گل گهر نیز به دنبال تقویت این پست خود هستند، اگر سپاهان موفق به جذب گزینه مورد نظرش از بازار داخلی نشود، رو به جذب گزینه خارجی خواهد آورد.

تگ ها


تراکتور محمدرضا اخباری شاد فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال