کازرون برد و صدرنشین ماند/ انتقاد از سوتهای اشتباه داور

تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون تیم نظامی لیگ برتر هندبال یعنی پاس ناجا قم را شکست داد....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه بازی‌های روز دوم دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان کشور امروز چهارشنبه ۱۷ دی ماه دو تیم شهید شاملی کازرون و پاس ناجا قم به مصاف هم رفتند که شاگردان مهدی آزاد منجیری در کازرون موفق شدند با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ پیروز میدان باشند.

این نتیجه در شرایطی به دست آمد که نیمه نخست آن نیز با برتری ۱۵ بر ۱۱ نماینده استان فارس همراه بود و علی رحیمی کازرونی سنگربان ملی پوش شهید شاملی بارها اجازه باز کردن دروازه‌اش را به بازیکنان تیم مقابل نداد.

تیم شهید شاملی کازرون با این برد نهمین پیروزی خود را کسب کرد تا همچنان بدون شکست ۱۹ امتیازی عنوان صدرنشینی گروه الف این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.

پاکدل و حمیدرضا عزتی، رئیس و دبیر فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران از مهمانان ویژه این مسابقه بودند.

محمد امین وفایی سرمربی تیم پاس ناجا قم بعد از این بازی گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود. تیم ما با کمترین بضاعت پا به این مسابقات گذاشته و ما هم سعی کردیم بهترین نتایج را کسب کنیم. تیم نیروی زمینی شهید شاملی نایب قهرمان فصل قبل و مطمئناً یکی از مدعیان اصلی این دوره از مسابقات است.

وی افزود: ولی همه شاهد این بازی بودند و دیدند که ما فوق العاده دفاع کردیم ولی بی شک سوت‌های اشتباه داور نتیجه بازی را تغییر داد و اگر داوران دقت بیشتری می‌کردند نتیجه بازی این طور رقم نمی‌خورد. از تیم خودم راضی هستم و همچنان با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم و با یاری خدا با نتیجه‌ای خوب از این مرحله صعود کنیم.

مهدی آزاد منجیری مربی باشگاه نیروی زمینی شهید شاملی کازرون هم بیان کرد: بازی امروز بازی خیلی خوبی بود اما خیلی از عملکرد تیمم راضی نیستم نه فقط به دلیل نتیجه بازی بلکه لحظاتی که دوست داشتم تیمم با عملکرد بهتری بازی کند. احساس می‌کنم بازیکنانم بازی لحظات حساس را از دست دادند و در دقایقی که نیاز به گل داشتیم متأسفانه خوب عمل نکردند و این اتفاق نیافتاد.

آزاد منجیری افزود: تیم قم یک تیم جنگنده است و در اولین حضورش در لیگ برتر این موضوع را نشان داده و تا آخرین لحظات بازی مبارزه می‌کند.

مربی تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در پایان بیان کرد: یک سری نقاط ضعف داریم باید در ادامه آنها را برطرف و پرقدرت در ادامه بازی‌ها شرکت کنیم و عملکرد تیمم و بازیکنانم بهبود پیدا کند.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال کازرون