کاستا ; اگر من را نمی‌خواهند، چرا نمی‌گذارند بروم؟

دیگو کاستا با روزنامه دیلی میل مصاحبه کرده و از آنتونیو کونته به طور صریح انتقاد کرده است ......

دیگو کاستا با روزنامه دیلی میل مصاحبه کرده و از آنتونیو کونته به طور صریح انتقاد کرده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، مورد عجيب باشگاه چلسي با 20 گل زده، اين روزها در خانه نشسته و منتظر روشن شدن تكليفش است. آنتونيو كونته ديگر ديگو كاستا را نمي خواهد ولي اجازه صدور رضايتنامه اش را هم نمي دهد. كاستا در حالي كه 5 هزار مايل دورتر از لندن، يعني در برزيل شاهد شكست تيمش مقابل برنلي بود، خبرنگار و عكاس روزنامه ديلي ميل را به منزلش دعوت كرد تا حرف هاي ناگفته اش را براي آنها بزند.

مربي، من را نمي خواهد

كاستا كه پدرش به خاطر مارادونا و جرزينيو نام او و برادرش را ديگو و جائير گذاشت، صراحتاً معتقد است جايي در تيم كونته ندارد: «نه! شما مي دانيد كه كونته من را نمي خواهد. منتظر چلسي هستم تا من را آزاد كند. نمي خواستم باشگاه را ترك كنم. آنجا خوشحال بودم. وقتي مربي شما را نمي خواهد مجبوريد كه برويد.»

در واتساپ با بچه ها در ارتباطم

ديگو اگرچه از چلسي دور است اما مي گويد دورادور آمار تيم را از بچه ها دريافت مي كند: «اگر شما از هم تيمي هايم بپرسيد كار من را تأييد مي كنند. آنها برايم پيام مي فرستند كه «دلتنگتيم» و اين يعني عاشقم هستند. من هميشه با بچه ها به ويژه سسك فابرگاس، داويد لوئيز و ويليان در ارتباطم. ما در واتساپ با هم هستيم.»

همه چيز از ژانويه شروع شد

داستان اختلاف كاستا و كونته از ژانويه كليد خورد. جايي كه او با مربي بدنساز تيم خوليو توس به مشكل خورد و دن آنتونيو او را براي بازي با لستر روي نيمكت نشاند. كاستا امروز واقعيت را مي گويد: «غيبتم در آن بازي به خاطر مصدوميت نبود. آن تنبيهي بود به خاطر رفتاري كه از خود نشان دادم. در ژانويه داشتم قراردادم را با تيم تمديد مي كردم كه آنها مانعش شدند. حدس زدم كه مربي پشت اين ماجرا باشد. او تقاضا كرده بود كه جلوي تمديد قراردادم را بگيرند.»

كونته كاريزما ندارد

ادامه صحبت هاي ديگو درباره شخصيت آنتونيو كونته و مدل رفتاري اش است: «نظرات او ثابت و غيرقابل تغيير است. من ديدم كه او چه شخصيتي دارد. او نظر خودش را دارد و هيچ وقت تغييرش نمي دهد. به عنوان يك مربي عالي به او احترام مي گذارم. او كارش را به خوبي انجام داده و من اين را مي بينم. به عنوان يك فرد عادي اما برايش احترام قائل نيستم. او مربي اي نيست كه با بازيكنانش رابطه نزديك داشته باشد. او از بازيكنانش دور است و كاريزما ندارد.»

موراتا بازيكن خيلي خوبي است

جاي خالي كاستا در چلسي را آلوارو موراتا هم تيمي اش در تيم ملي اسپانيا پر كرد. خريدي كه كاستا روي آن نظر مثبت دارد: «آلوارو موراتا بازيكن خيلي خوبي است. او فصل خوبي را همراه با رئال مادريد سپري كرد و با اين بازار ديوانه كننده اي كه وجود دارد، باشگاه پول خيلي خوبي براي جذب اين مهاجم با استعداد هزينه كرد. او در چلسي موفق خواهد شد.»

با يك پيام از باشگاه رفتم

كاستا از روزي مي گويد كه كونته با ارسال يك پيام، براي او آرزوي موفقيت كرد: «من با تيم ملي اسپانيا بودم و تنها در اتاقم حضور داشتم كه برايم پيام آمد. دريافت چنين پيامي برايم شوكه كننده بود. من آن را به هم تيمي هايم نشان دادم و آنها باور نمي كردند كه چنين چيزي امكان پذير باشد. آن موقع عصباني بودم اما حالا آرام هستم. آن پيام را پاك نكردم. اگر مردم فكر كرده اند كه دروغ مي گويم، مي توانم آن را نشان بدهم. خيلي واضح بود، او گفت روي من حساب نمي كند و برايم آرزوي موفقيت كرد. نبايد به بازيكن پيام دهيد، بايد صادقانه آن را حضوري به خود بازيكن بگوييد.»

با من مثل يك مجرم برخورد كردند

ديگو تنها يك خواسته از باشگاه دارد و آن دريافت رضايتنامه اش است: «اگر آنها من را نمي خواهند، چرا نمي گذارند بروم؟ كاري كه بايد مي كردم را انجام دادم. من در چلسي پسر خوبي بودم و سعي كردم كار درستي انجام دهم. من مجرم نيستم. فكر نمي كنم عادلانه باشد با من مثل يك مجرم برخورد كنند. اگر چلسي من را جريمه كند و پولم را هم ندهد، يك سال در برزيل مي مانم و سال آينده قدرتمندتر بازمي گردم.»

بگذاريد به اتلتيكو بروم

بخش پاياني صحبت هاي كاستا به علاقه براي بازي در تيم سابقش اتلتيكومادريد اختصاص داشت: «رؤيايم بازگشت به اتلتيكو است. پيشنهادات ديگر را رد كردم. باشگاه مي خواهد من را به چين يا ديگر تيم ها بفروشد اما در اسپانيا به لحاظ صحبت كردن راحت هستم. مي خواهم به باشگاهي بروم كه دوستش دارم، نه باشگاهي كه پول بيشتري بدهد.»

 

تگ ها


اخبار روز دیگو کاستا چلسی لیگ برتر فوتبال