کاستا در رادار اتلتیکو مادرید

باشگاه اتلتیکومادرید که از خرید بازیکن محروم است برای بازگرداندن ستاره خود، هفته آینده به چلسی پیشنهاد خود را ارائه می دهد ......

باشگاه اتلتیکومادرید که از خرید بازیکن محروم است برای بازگرداندن ستاره خود، هفته آینده به چلسی پیشنهاد خود را ارائه می دهد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: الکساندر لاکازته هدف اصلی تابستانی اتلیتکومادریدی ها بود. حتی این ستاره فرانسوی در آستانه انتقال نیز قرار گرفت ولی به دلیل محرومیت باشگاه مادریدی از خرید بازیکن به دلیل  نقل و انتقالات غیر قانونی بازیکنان زیر 18 سال، روز گذشته این ستاره به آرسنال پیوست. 

با پیوستن لاکازته به جمع توپچی ها، اکنون خرید «دیگو کاستا» از باشگاه چلسی جدی تر شده است. این مهاجم نیز شرایط خوبی نداشته و طبق برخی منابع خبری، کونته عذر این بازیکن را نیز خواسته است.

بر اساس گزارش اسکای اسپورتس، باشگاه اتلتیکومادرید هفته آینده برای خرید دیگو کاستا پیشنهادی به باشگاه چلسی ارائه می دهد. در صورت توافق، کاستا که تا ژانویه نمی تواند برای اتلتیکو بازی کند به باشگاه دیگر قرض داده شده تا 5 ماه آخر سال را بدون بازی نگذراند.

با توجه به علاقه مندی باشگاه های چینی به نظر می رسد مادرید با این تیم ها بتواند برای یک نیم فصل به توافق رسد. 

البته نکته ای که اخیرا برای باشگاه چلسی رخ داده این بوده که طبق ادعای برخی رسانه ها لوکاکو خواهان پیوستن به منچستریونایتد است. این انتقال می تواند همه چیز را تحت تاثیر خود قرار دهد. کونته برای جانشینی کاستا دل به لوکاکو بسته بود و اگر این ستاره بلژیکی راه منچستر را پیش بگیرد قطعا مربی ایتالیایی تصمیم دیگری در خصوص آینده مهاجم خود خواهد گرفت. 

 

تگ ها


اخبار روز اتلتیکو مادرید فوتبال