کاستا شایسته خداحافظی بهتری نبود؟

دیگو کاستا در حالی با یک پیامک جدایی اش از چلسی را متوجه شد که در سه فصل حضور در این تیم بهترین گلزن آبی های لندن بود ......

دیگو کاستا در حالی با یک پیامک جدایی اش از چلسی را متوجه شد که در سه فصل حضور در این تیم بهترین گلزن آبی های لندن بود.

به گزارش مدال و به نقل از اکسپرس، دیگو کاستا که سال ۲۰۱۴ با نظر ژوزه مورینیو به چلسی آمد، توانست درخشش خودش را در همان فصل با زدن ۲۰ گل در لیگ برتر نشان دهد و چلسی را قهرمان کند. هرچند او در فصل دوم افت فاحشی کرد و تنها ۱۲ گل به ثمر رساند اما در فصل سوم زیر نظر کونته بار دیگر با زدن ۲۰ گل به این تیم کمک کرد تا بار دیگر قهرمان شود. با این حال او در ابتدای فصل با مربی بدنساز که دستیار کونته در چلسی بود درگیری لفظی پیدا کرد. به نظر می رسد همان درگیری حکم جدایی او از چلسی را برای کونته امضا کرد.

در حالی که کاستا پیشنهاد مالی خوبی از لیگ چین داشت اما سرمربی آبی پوشان تصمیم گرفت او را حفظ کند تا تیمش قهرمان لیگ شود و بعد از پایان قهرمانی، حکم به اخراج این بازیکن دهد.

کونته با یک پیامک به کاستا اعلام کرد نیازی به او در فصل جدید ندارد. این در حالی است که به نظر می رسد او با وجود اخلاق بدی که داشت و بارها با بازیکنان درگیر می شد، آمار گلزنی بسیار خوبی داشت و سزاوار رفتار بهتری از سوی باشگاه چلسی بود.

به نظر می رسد منچستریونایتد خواهان جذب این بازیکن برای جانشینی زلاتان ابراهیموویچ باشد هرچند خود کاستا اعلام کرده فقط به اتلتیکو مادرید دوست دارد بازگردد.

تگ ها


اخبار روز دیگو کاستا چلسی فوتبال