Banner

کاستا-فلیکس؛ زوج رویایی اتلتیکو در خط حمله

دیگو کاستا و ژائو فلیکس در پیش‌فصل نشان دادند که به درک متقابلی از یکدیگر رسیده‌اند و حالا همگان به آنها به چشم یک زوج رویایی در خط حمله اتلتیکو نگاه می‌کنند....

به گزارش مدال؛ «دیگو کاستا» و «ژائو فلیکس»، «ژائو فلیکس» و «دیگو کاستا»؛ یکی گرانترین خرید باشگاه است و دیگری دو سال پیش، پس از سپری کردن چند سال در چلسی به اتلتیکومادرید بازگشت اما مصدومیت و محرومیت نگذاشت توانایی‌های واقعی خود را به تصویر بکشد اما حالا این دو می‌توانند یکی از ترسناک‌ترین زوج‌ها در خط حمله در فوتبال اروپا را شکل دهند، ضمن اینکه در کنار خود موراتا را هم می‌بینند.

کاستا در پیش‌فصل خیلی زود با فلیکس رابطه خوبی برقرار کرد و مهاجم 19 ساله را زیر بال و پر خود گرفت. علیرغم رفتار تند در میدان، ‌کاستا در رختکن فرد محبوبی‌ست چرا که با هم‌تیمی‌هایش بسیار خوب و صمیمانه برخورد می‌کند. رابطه خوب آنها هم خارج از زمین و هم در داخل زمین مشهود است و به لطف همین امر آنها موفق شدند رئال مادرید را با نتیجه خاطره‌انگیز 7 بر 3 شکست دهند.

در همین پیش‌فصل شماره 7 و شماره 19 روخی‌بلانکو لحظات جذاب و نابی را برای فوتبال‌دوستان و به ویژه هواداران خود رقم زدند و همکاری‌شان تا حدی خاطرات بازی‌های کوکه و کاستا در دوران اول حضور کاستا در روخی‌بلانکو را در یادها زنده کرد.

چهارشنبه شب کاستا و فلیکس زوج خط حمله تیمشان برابر منتخب MLS خواهند بود؛ آنها در پیش فصل کنار «آلوارو موراتا» مثلث خط حمله را تشکیل می‌دادند اما با مصدومیت موراتا احتمالا در دیدار امشب برای اولین بار، زوج دو نفره خط حمله روخی‌بلانکو را تشکیل دهند.

البته سرمربی اتلتیکو دوست دارد دو مهاجم جلوتر از فلیکس بازی کنند تا او از بازی‌سازی خود به خوبی بهره ببرد اما در دیدار امشب «دیگو سیمئونه» می‌تواند قابلیت فلیکس برای بازی در نوک خط حمله را نیز محک بزند.

آنچه می‌توان به صراحت از آن سخن گفت این‌ست که آینده برای اتلتیکو درخشان است و زوج کاستا و فلیکس می‌تواند موفقیت‌های روخی‌بلانکو را رقم بزند.

بیشتر بخوانید:

نشانه‌گیری دقیق اتلتیکومادرید در خصوص خرید بعدی

تگ ها


ژائو فلیکس دیگو کاستا کاستا فلیکس زوج خط حمله اتلتیکومادرید اتلتیکومادرید روخی بلانکو دیگو کاستا ژوآئو فلیکس اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال