کاستا قرضی راهی بشیکتاش می‌شود؟

مهاجم اسپانیایی آبی پوشان لندنی ممکن است به طور قرضی به قهرمان سوپرلیگ ترکیه ملحق شود ......

مهاجم اسپانیایی آبی پوشان لندنی ممکن است به طور قرضی به قهرمان سوپرلیگ ترکیه ملحق شود.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: طبق گزارش سایت روزنامه «آس» اسپانیا، دیه گو کاستا که جدایی اش از تیم فوتبال چلسی قطعی به نظر می رسد، ممکن است در فرایند بازگشتش به اتلتیکومادرید در نیم فصل اول فصل پیش رو به طور قرضی به بشیکتاش ملحق شود و سپس همزمان با اتمام دوره محرومیت باشگاه اتلتیکومادرید، در ماه ژانویه 2018 به تیم پیشین خود بازگردد.

بر اساس این گزارش بشیکتاش بهترین وضعیت را نسبت به سایر رقبا در جذب موقت این مهاجم اسپانیایی دارد. قهرمان ترکیه اخیراً موفق شد په په، مدافع رئال مادرید را با قراردادی دو ساله به خدمت بگیرد، بازیکنی که مدیربرنامه مشترکی با دیه گو کاستا دارد و آن کسی نیست جز ژرژ مندز مشهور. از این رو انتظار می رود که مدیربرنامه های پرتغالی کاستا نقش بسزایی در عملی شدن این سناریو داشته باشد.

به هر حال در انتقال کاستا به بشیکتاش دو مانع وجود دارد: اول اینکه کاستا نمی تواند در لیگ قهرمانان اروپا برای عقاب های استانبول بازی کند چون در این صورت در بازگشتش به اتلتیکو نمی تواند در این رقابت ها برای روخی بلانکو بازی کند، دوم اینکه دستمزد سالیانه کاستا در چلسی 8 میلیون یورو در سال است و به نظر نمی رسد بشیکتاش قادر به پرداخت نیمی از این رقم هم به وی برای یک نیم فصل باشد

 

تگ ها


اخبار روز بشیکتاش فوتبال