کاستا قصد دارد به اتلتیکو مادرید برگردد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس خبر داد طبق اخباری که از منابع موثق خود دریافت کرده، دیه گو کاستا به مسئولان باشگاه اتلتیکومادرید گفته قصد بازگشت به این تیم را دارد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس خبر داد طبق اخباری که از منابع موثق خود دریافت کرده، دیه گو کاستا به مسئولان باشگاه اتلتیکومادرید گفته قصد بازگشت به این تیم را دارد ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» خبر داد طبق اخباری که از منابع موثق خود دریافت کرده، دیه گو کاستا به مسئولان باشگاه اتلتیکومادرید گفته قصد بازگشت به این تیم را دارد.

نشریه «دیلی اکسپرس» انگلیس هم مدعی شد کاستا در تابستان قصد ترک استمفوردبریج را ندارد و برای ماندن در این تیم تا زمان برداشته شدن محرومیت اتلتیکومادرید که نقل و انتقالات زمستانی پیش رو خواهد بود، مقاومت خواهد کرد.

کاستا که در 35 بازی از رقابت های مختلف فصل اخیر لیگ برتر 20 گل برای چلسی به ثمر رساند و نقش بسزایی در قهرمانی این تیم در این رقابت ها برتر داشت، اخیراً در اردوی تیم ملی اسپانیا فاش کرد که آنتونیو کونته به او گفته دیگر جایی در برنامه هایش ندارد و بهتر است به دنبال یافتن تیمی جدید باشد.

مهاجم اسپانیایی آبی پوشان لندنی که در سال 2014 در ازای 32 میلیون پوند از اتلتیکو به این تیم انگلیسی ملحق شد، پیش از این از تمایلش برای بازگشت به اتلتیکو مادرید گفته اما به این موضوع نیر اشاره کرده بود که با توجه به اینکه این باشگاه اسپانیایی از خرید بازیکن جدید تا ماه ژانویه 2018 محروم است، 5 یا 6 ماه بازی نکردن سخت است.