کاسیاس: امسال قهرمانی حق بوفون است

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: ایکر کاسیاس در مصاحبه ای با نشریه گاتزتا دلواسپورت اعتراف کرد اگرچه در فینال لیگ قهرمانان امسال طرفدار رئال مادرید است، اما اگر جان لوئیجی بوفون دروازه بان و کاپیتان یوونتوس هم برای اولین بار فاتح این رقابت ها شود، لایق آن است ......

 به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: ایکر کاسیاس در مصاحبه ای با نشریه گاتزتا دلواسپورت اعتراف کرد اگرچه در فینال لیگ قهرمانان امسال طرفدار رئال مادرید است، اما اگر جان لوئیجی بوفون دروازه بان و کاپیتان یوونتوس هم برای اولین بار فاتح این رقابت ها شود، لایق آن است.

کاسیاس گفت: امسال حق بوفون است که قهرمان لیگ قهرمانان شود، اگرچه من در فینال طرفدار رئال مادرید هستم و این خیلی واضح است، چون رئال تیم من است.

سنگربان و کاپیتان پیشین رئال مادرید درباره بوفون گفت: او فصلی فوق العاده را سپری کرده است و نشان داده که با 39 سال سن هم می توانید یک دروازه بان بزرگ باشید. دوران بازیگری او نمی تواند بدون قهرمانی در لیگ قهرمانان تمام شود. او به دروازه بان کهنه کاری مانند من و پتر چک انگیزه می دهد. من برای ایگواین هم خوشحالم، چون او هم نشان داده که یک مهاجم بزرگ است. به نظر من شانس دو تیم در فینال امسال برابر است، اگرچه رئال مادرید در حال حاضر در اوج و رونالدو هم روی فرم است.

کاسیاس افزود: به نظر من یوونتوس و رئال مادرید همسطح هستند اما خط دفاع یوونتوس بهتر است. یووه اما با داشتن بازیکنانی مانند دیبالا، ایگواین و ماندزوکیچ الان خط حمله خوب و خطرناکی هم دارد. رئال مادرید هم بسیار قوی است، به خصوص که رونالدو در این اواخر در اوج بوده است، اما به نظر من خط دفاعی این تیم غیرقابل نفوذ نیست.

تگ ها


اخبار روز فوتبال