کاسیمیرو حریف مقابلش را نابود می کند

نمایش کاسیمیرو در برابر لیورپول تحسین های جهانی را به دنبال داشت. او در پایان بهترین بازیکن زمین نیز انتخاب شد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید چهارشنبه شب در آنفیلد با نمایشی خوب و دفاعی منسجم توانست مانع گلزنی لیورپولی ها شود و با یک تساوی بدون گل و به لطف برتری ۳-۱ بازی رفت توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد.

در این بازی نمی توان از نقش کاسیمیرو بی تفاوت گذشت. هافبک دفاعی برزیلی رئال که بسیاری او را در این پست بهترین می دانند، اکثر حملات قرمزها را ناکام گذاشت.

ریو فردیناند مدافع سابق یونایتد در مورد کاسیمیرو گفت:« او یک فوتبالیست فوق العاده عالی است و چرک و سرسختانه بازی می کند. چندین بار بازی هایش را از نزدیک دیده ام و برابر لیورپول هم عالی کار کرد. او می تواند در سخت ترین شرایط، بازیکن آزاد حریف را مهار کند. او نقش یک هافبک دفاعی را به بهترین شکلش بازی می کند. همیشه دوست دارید چنین بازیکنانی را در تیم تان داشته باشید.»

مایکل اوون ستاره سابق لیورپول، رئال و تیم ملی انگلیس نیز در توصیف کاسیمیرو گفت:« او در رئال غیر قابل جایگزین است. به بازیکنی مثل او در هر تیمی نیاز است. به خصوص وقتی برابر تیمی که شدیدا پرس می کند بازی می کنید، به بازیکنی مثل کاسیمیرو نیاز پیدا خواهید کرد. اولین پاس های او حریف مقابل را می کشد.»

تگ ها


کاسمیرو مایکل اوون لیورپول رئال مادرید