کاسیمیرو: همه با زیدان هستیم، این فینال را می بریم

هافبک برزیلی رئال مادرید اطمینان دارد که فردا مونشن گلادباخ را شکست خواهند داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید فردا در یک بازی حیاتی به مصاف بوروسیا مونشن گلادباخ خواهد رفت. شکست ۲-۰ در زمین شاختار باعث شده تا رئال برای صعود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان محکوم به پیروزی بر حریف آلمانی شود. تساوی در این بازی اگر با برد اینتر بر شاختار همراه شود نیز منجر به صعود رئال و گلادباخ خواهد شد. رئال اگر پیروز شود، قطعا به عنوان تیم اول پای به یک هشتم نهایی خواهد گذاشت.

کاسیمیرو ستاره برزیلی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« نه من که تمامی هم تیمی هایم و اعضای باشگاه به بازی فردا مثل یک فینال نگاه می کنند. در رئال فینال ها را بازی نمی کنند بلکه پیروز می شوند. با همه قلب و روح مان برای برد تلاش خواهیم کرد.»

کاسیمیرو در مورد احتمال برکناری زیدان در صورت ناکامی رئال در بازی فردا گفت:« من چه چیزی باید در مورد زیدان بگویم؟ او در رئال تاریخ سازی کرده و همه چیز را برده است.. فصل قبل با زیدان دو جام کسب کردیم و خیلی وقت ها متاسفانه ارزش کار او را نادیده می گیرند. فصل جاری عجیب و عریب است و این واقعیت دارد. هر دو سه روز بازی کردن ساده نیست و خیلی تیم ها را با مشکل مواجه کرده است. ما هم در حد خودمان نبوده ایم. تیم با زیدان است و قدرش را می دانیم.»

دشوار ترین بازی سال:« بله؛ بازی فردا سخت ترین دیدار ممکن است. می دانیم که چه اهمیتی دارد و به چیزی جز پیروزی فکر نمی کنیم. گلادباخ تیمی خوب و صدرنشین گروه است ولی همه چیز به ما بستگی دارد. همه توان مان را در زمین می گذاریم.»

انتقادات قابل یپش بینی در صورت حذف:« گفتم که به حذف شدن فکر نمی کنیم چون برای ما فقط پیروزی مهم است و به آن هم دست خواهیم یافت. تا حد مرگ برای برد تلاش خواهیم کرد.»

برنامه های رئال برای بازی فردا:« برنامه های مان را اینجا فاش نمی کنم تا به حریف لطف کرده باشم. ما به چنین دیدارهای مهمی عادت داریم. بازی فردا یک فینال است و رئال به بازی در فینال ها عادت دارد.»

بیشتر بخوانید:

درسی که زیدان گرفت؛ اشتباهی که تکرار نشد

به گرت بیل زمان بدهید؛ زیدان او را نابود کرده

 

 

تگ ها


کاسمیرو زیدان مونشن‌گلادباخ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال