کاشانی: بزرگ‌ترین هنر مدیریت باشگاه پرسپولیس حفظ برانکو است

جعفر کاشانی، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تأکید کرد هیچ مشکلی با برانکو ایوانکوویچ ندارد و این مربی نوک اهداف این باشگاه است....

جعفر کاشانی، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تأکید کرد هیچ مشکلی با برانکو ایوانکوویچ ندارد و این مربی نوک اهداف این باشگاه است.

به گزارش مدال، جعفر کاشانی درباره اینکه به نظرش تیم پرسپولیس می‌تواند در این فصل در چند جام به قهرمانی برسد یا خیر، اظهار داشت: صد درصد، پرسپولیس همیشه یکی از باشگاه‌های مطرح بوده است، چه در زمینه فوتبال و چه در زمینه فرهنگی. این باشگاه تمام پتانسیل‌ها را برای قهرمانی دارد.


«خیلی‌ها معتقدند برانکو ایوانکوویچ یک مربی سطح بالاست و عامل موفقیت این باشگاه بوده است. آیا شما هم  این اعتقاد را دارید؟»، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: صد درصد. چرا نداشته باشم؟ برانکو تازه امروزه به باشگاه ما نیامده است. من در تیم ملی هم کنار او بودم. برانکو یک مربی باشخصیت و باکلاس است. او با توجه به امکانات پرسپولیس تمام تلاشش را انجام داده است. پرسپولیس زمانی که برانکو آمد شانزدهم جدول بود، اما به قهرمانی رسید. در این مدت چه کسی از او حمایت کرده است؟ ما باید از داشتن برانکو برای زیرساخت‌های‌مان بهره ببریم. تمام آرزوی من این است که تیم‌های پایه باشگاه هم زیرنظر برانکو برای آینده آماده شوند. ما باید تا کی متکی به خارجی‌ها باشیم؟


وی که با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» رادیو تهران ادامه داد: بزرگ‌ترین هنر مدیریت باشگاه پرسپولیس حفظ برانکوست. او نوک نیزه اهداف باشگاه است. از نگهبان باشگاه گرفته تا هواداران‌مان در خارج از کشور، همه در فرهنگ باشگاه تأثیرگذار هستند، اما کسی که در نهایت این را نشان می‌دهد برانکو ایوانکوویچ است. آرزوی من این است از حضور او و صبر و شکیبایی‌اش استفاده و افرادی مانند برانکو را برای آینده ذخیره کنیم. مجموعه مدیریت باشگاه نتیجه‌اش قهرمانی می‌شود. برانکو به عنوان سرمربی در تیم حضور دارد و اگر شایستگی این را نداشت که باشگاه او را نگه نمی‌داشت.


 رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره مشکلات مالی این باشگاه و اینکه گفته می‌شود ایرج عرب به دلیل همین مشکلات در دیدار پرسپولیس و سایپا حاضر نشده است، گفت: اصلاً بحث این صحبت‌ها نیست. برانکو با حداقل امکانات و مشکلات زیاد تیم بزرگی ساخته است. باشگاه مشکلات خاص خودش را دارد و تمام نتیجه‌ها برای مربی است.