کاشانی : درباره استعفای طاهری خبری ندارم

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با ابراز بی اطلاعی از استعفای طاهری، مدیر عامل این باشگاه، با اشاره به اتفاقات اخیر در تیم پرسپولیس گفت که باید فرهنگ بازیکنان بالاتر برود ......

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با ابراز بی اطلاعی از استعفای طاهری، مدیر عامل این باشگاه، با اشاره به اتفاقات اخیر در تیم پرسپولیس گفت که باید فرهنگ بازیکنان بالاتر برود.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در محل ساختمان این باشگاه برگزار شد. جعفر کاشانی، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بعد از این جلسه در جمع خبرنگاران، گفت : به هر حال بازیکنان الگو هستند و آینده خودشان را رقم می زنند. ما باید به دنبال بالا بردن فرهنگ بازیکنان باشیم. البته بازیکنان تلاش خود را در زمین می کنند و در یک خانواده ممکن است بحث هایی پیش آید،  ولی این بحث ها حل شدنی است.

وی در پاسخ به سوالی درباره استعفای زادمهر و این که گفته می شود قرار است اعضای هیات مدیره و طاهری هم استعفا دهند، گفت : من از این چیزها اطلاعی ندارم و نمی دانم که این مطالب چیست.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره مشکلات مالی تیمش نیز گفت : همه چیز خوب خواهد شد. به هر حال تیم های استقلال و پرسپولیس روی فرهنگ مردم اثر می گذارند. امیدوارم که یک روزی این دو تیم باشگاه شوند. وقتی فرهنگ بالا برود چالش ها کمتر می شود.

او در ادامه باز هم از استعفای طاهری ابراز بی اطلاعی کرد و گفت : در این باره چیزی نمی دانم. اصلا شاید همه با هم استعفا دهیم (با خنده).

کاشانی در پایان در پاسخ به سوالی درباره مدیران دو تابعیتی در ورزش کشور اضافه کرد: من جعفر کاشانی هستم. پدر و مادرم دیپلمات بودند و من عاشق ایرانم. هیچ پولی از پرسپولیس نمی گیرم و هر چه که دارم از پرسپولیس است و سرمایه  این باشگاه هوادارانش محسوب می شود. ما باید به جایی برسیم که بازیکنان مان از رده جوانان و نوجوانان خودمان باشند. همه باید بدانند این پیراهن چقدر ارزشمند است. من معتقدم در هیچ دوره ای مثل این دو سال پرسپولیس قشنگ کار نکرده است.

به گزارش ایسنا، کاشانی پیش از حضور در جمع خبرنگاران و زمانی که باشگاه پرسپولیس را ترک می کرد علی علیپور، بازیکن این تیم را دید و دقایقی با او صحبت کرد. او به علیپور گفت که باید بازیکنان پرسپولیس متوجه باشند که در چه تیمی بازی می کنند و احترام پیراهن این تیم را حفظ کنند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال