کاشانی: قرارداد برانکو تمام نشده که تمدید کنیم

عضو هیأت مدیره و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ هستند و در چشم خیلی ها قرار دارند، اعضای این دوباشگاه باید شئونات اجتماعی راخیلی رعایت کنند ......

 عضو هیأت مدیره و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ هستند و در چشم خیلی ها قرار دارند، اعضای این دوباشگاه باید شئونات اجتماعی راخیلی رعایت کنند.جعفر کاشانی امروز بعد از جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا جریمه علیرضا بیرانوند نقدی است، گفت: خیر او جریمه نشده است.

وی در مورد اینکه آیا او جریمه می شود، عنوان کرد: او جوان است. این نفرات بازیکنان جوان باشگه هستند. باید بدانند پیراهن چه باشگاه بزرگی را به تن می کنند. آنها وقتی با پیراهن پرسپولیس وارد زمین می شوند زیر ذره بین می روند و رفتار و کردار آنها به دقت زیر نظر گرفته می شود. آنها باید سعی کنند محبوب شوند و این  مسئله با رعایت خیلی از مسائل اجتماعی به دست می آید. امیدوارم این بچه ها در این مسیر هدایت شوند. بیرانوند یک بازیکن ملی است و سطح توقع مردم از این بازیکنان بیشتر است.

کاشانی خاطرنشان کرد: دوستان ما یکی یکی از دنیا می روند و ما هم پشت بند آنها در حال رفتن هستیم و امیدوارم این آرزو تحقق پیدا کند که استقلال و پرسپولیس به شرایط مناسبی برسند. استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ هستند و در چشم خیلی ها قرار دارند، اعضای این دو باشگاه باید شئونات اجتماعی راخیلی رعایت کنند. آنها هرکدام سمبل و نمادی از فرهنگ قدیم هستند که گذشتگان و ورزشکاران بزرگ از خودشان به یادگار گذاشتند.

وی در مورد بحث تمدید قرارداد با برانکو تصریح کرد: بحثی در این مورد وجود ندارد، برانکو مربی پرسپولیس است، هنوز قراردادش به اتمام نرسیده که بخواهد برود.

وی در مورد اینکه در تمدید قرارداد برانکو اما و اگر وجود دارد، خاطرنشان کرد: زندگی با اما و اگر می گذرد، پرسپولیس یک باشگاه بزرگ است، آرزوی ما این است که این باشگاه به بخش خصوصی منتقل شود و در چارچوب طرح ملی و حمایت مسئولان شکل بگیرد، وقتی سازمان پیدا کرد بگو مگوها کمتر می شود، این آرزوی ما است و امیدواریم تحقق پیدا کند.

وی در مورد مطرح شدن بحث حضور مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان تصریح کرد: از این مسئله اطلاع ندارم. اینجا باشگاه است و این دو عضو خانواده بزرگ پرسپولیس هستند. هر دو نفر از الگوهای این دو باشگاه هستند، اینجا خانه مهدوی کیا و هاشمیان است، اینکه چه کسی به هیأت مدیره می آید را مسئولان مربوطه مشخص خواهند کرد

کاشانی در رابطه با مشکل سربازی احمد نوراللهی عنوان کرد: این مسائل را من نمی دانم و اطلاعی در این مورد ندارم.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال