کاشانی: پرسپولیس هیچ‌وقت محروم نمی‌شود

......

 

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس هیچوقت محروم نمی شود مسئله محرومیت مطرح شده اما هنوز قطعی نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، جعفر کاشانی بعد از جلسه امروز هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد شکست ۴ بر صفر این تیم مقابل الهلال عربستان گفت: فوتبال همین است، گاهی برنده می شوید و گاهی می بازید، به هرحال این مسائل به وجود می آید.

وی در مورد جلسه هیأت مدیره عنوان کرد: جلسه خوبی بود و در مورد مسائل مختلف مانند موضوعات مالی، حقوقی، سفر به دوبی و برنامه های تیم حرف زدیم که انشاالله تمام این مسائل با درایت مدیریت باشگاه حل می شود.

وی در مورد رأی صادر شده علیه پرسپولیس تصریح کرد: ما باید سعی کنیم در مجامع بین المللی هم حضور پررنگ تری داشته باشیم و از این بابت متضرر نشویم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در رابطه با احتمال محرومیت پرسپولیس عنوان کرد: این مسائل مطرح شده اما قطعی نشده است. پرسپولیس هیچوقت محروم نشده و نمی شود.

کاشانی در پاسخ به این سوال که مثل اینکه باشگاه استقلال و پرسپولیس به صندوق پیشکسوتان بدهکار است، اظهارداشت: نمی دانم، این مسائل را از خودشان بپرسید. خود من پیشکسوت هستم و باید بگویم پرسپولیس متعلق به همه است به خصوص به پیشکسوتان

وی در رابطه با بحث محرومیت مهدی طارمی عنوان کرد: باشگاه شکایت خود را پیگیری می کند و انشاالله بتوانیم محرومیت طارمی را رفع کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال