کاش ۲۰ درصد خامس در رئال مادرید شانس داشتم!

فردی رینکون، بازیکن سابق و کلمبیایی رئال مادرید معتقد است در حق او اجحاف شده است....

به گزارش "ورزش سه"، فردی رینکون که در سال ۱۹۹۵ به رئال مادرید ملحق شد، تنها یک فصل در این تیم دوام آورد و در مجموع ۲۱ بار نیز برای کهکشانی ها به میدان رفت. حالا فردی رینکون معتقد است خامس بیشتر از او فرصت داشته تا توانایی های خود را اثبات کند و از این حیث نمی تواند بهانه ای بیاورد.

فردی رینکون گفت: "خامس نمی تواند از عدم فرصت کافی برای اثبات خود شکایت داشته باشد. من وضعیتم در دوران حضور در رئال مادرید را با او نمی سنجم، زیرا خامس فرصت های بیشتری داشت. هر بازیکنی باید ببیند که چگونه می تواند از شانس های بازی کردن خود استفاده کند.

علاقمند بودم نصف فرصت خامس یا حتی ۲۰ درصد آن را برای اثبت شایستگی های خود داشتم. شما باید به عنوان یک بازیکن یا هر چیز شغل از خود مراقبت کنید و بتوانید به بهترین شکل ممکن وظایف تان را انجام دهید. من می خواهم درباره اتفاقات کاملا واضح حرف بزنم، زیرا گاهی اوقات نمی توانید وقتی می دانید در خانه دشمن حضور دارد. پنجره را ببندید و بدانید که در داخل شما دشمن دارید. 

نمی گویم در کلمبیا همه چیز خوب بود. من در کلمبیا، همچنین اسپانیا و جاهای دیگر تبعیض را حس کردم. این بخشی از فوتبال نیست و وقتی که به رئال مادرید پیوستم از این جنبه بالغ تر بودم، چون در کشور خودم قبلا این اتفاق برای من افتاده بود. من نمی خواهم رئال مادرید را مقصر بدانم، زیرا این واقعه در کشورم نیز اتفاق افتاده بود."

تگ ها


خامس رودریگز رئال مادرید