کاش گرد مولر رکوردشکنی لواندوفسکی را می‌دید

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ به تمجید از رابرت لواندوفسکی پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره لهستانی و ۳۳ ساله بایرن مونیخ امروز با گلزنی برابر فرایبورگ به رکورد فوق العاده ۴۰ گل در یک فصل که سالها متعلق به گرد مولر بود، دست یافت. البته لواندوفسکی چند بازی را نیز به علت مصدومیت از دست داد و اگر این اتفاق رخ نمی داد احتمالا او زودتر موفق به دستیابی به این رکورد می شد. حسن صالح حمیدزیچ، مدیر بایرن مونیخ لواندوفسکی را بهترین مهاجم جهان دانسته و به ستایش از این گلزن لهستانی پرداخته است.

حسن صالح حمیدزیچ گفت: "هفته هاست گفته می شود رابرت لواندوفسکی می تواند این رکورد را از آن خود بکند. او بهترین بازیکن جهان است و در این مدت اخیر بهترین مهاجم دنیای فوتبال بوده است. من برای لواندوفسکی بسیار خوشحالم و البته دستیابی به این رکورد بدون کیفیت هم تیمی های این بازیکن در بایرن مونیخ ممکن نبود.

خوشحال کننده بود اگر گرد مولر نیز امروز در استادیوم حضور داشت و فکر می کنم او برای رابرت خوشحال می شد. گرد مولر یک ورزشکار بی عیب و نقص بود و همانند همه ما، رابرت لواندوفسکی نیز علاقه زیادی به گرد مولر دارد. باشگاه بایرن مونیخ از در اختیار داشتن این به دو مهاجم منحصر به فرد و خاص به خود افتخار می کند."

تگ ها


حسن سالی‌حمیدزیچ بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی وولفسبورگ