کاظمی: استقلال نباید تاوان اتفاق یک سال قبل را بدهد

پرویز مظلومی در مصاحبه خود به ماجرای رشید مظاهری هم اشاره ای کرده و از این گفته بود که شب قبل از بازی با صنعت نفت آبادان تمرکز استقلال را برهم زدند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد کاظمی مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در این مورد و همچنین محرومیت بابک مرادی گفت:«حرف ما این است که استقلال نباید تاوان یک اتفاقی که مربوط به یک سال یا چند ماه قبل است را پس بدهد. در مورد ماجرای بابک مرادی هم شما توجه داشته باشید که ۹۰روز از انعقاد قرارداد این بازیکن با استقلال می گذرد و ۶۰روز بعد از این قرارداد تازه لیگ بیستم شروع شده، اما ناگهان محرومیت ۴ماهه او ابلاغ می شود که این فاصله زمانی جای سوال دارد. ما می گوئیم اگر باشگاه می دانست بازیکنی فسخ غیر قانونی کرده که با او قرارداد نمی بست اما تاکید می کنم که ۹۰روز از روزی که بابک مرادی با استقلال قرارداد بست می گذرد و حالا شاهد این اتفاقات هستیم.»


کاظمی در ادامه گفت:«باشگاه بر اساس نیاز خود بازیکنی را جذب و روی او سرمایه گذاری می کند. حتی اگر به فرض بازیکنی در استقلال مشکلی داشته،تیم دیگری که برای او هزینه کرده نباید تاوان پس بدهد ولی الان می بینیم که این وسط استقلال ضرر کرده و ما در یکی دو مورد تاوان مسائلی را می دهیم که کوچکترین ارتباطی به باشگاه استقلال نداشته است.»

بیشتر بخوانید:

کاپیتان پرسپولیس پاسخ فکری را داد

اختلافی با وزارت ورزش نداریم/ مدیرعامل به زودی انتخاب می‌شود

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال