کافو : من هم جای نیمار بودم، به PSG می رفتم

کافو، مدافع راست اسطوره ای فوتبال برزیل، اعلام کرد که اگر او هم جای نیمار بود، از بارسلونا به پاری سن ژرمن می رفت ......

کافو، مدافع راست اسطوره ای فوتبال برزیل، اعلام کرد که اگر او هم جای نیمار بود، از بارسلونا به پاری سن ژرمن می رفت.

 

به گزارش  مدال به نقل از  "ورزش سه"، نیمار که در 4 سال گذشته یکی از ارکان اصلی بارسلونا بود، در انتقالی جنجالی و تاریخ ساز، پنج شنبه گذشته راهی پاری سن ژرمن شد؛ انتقالی که انتقادهای زیادی را از این ستاره برزیلی به همراه داشت اما کافو معتقد است هموطنش تصمیم درستی گرفته است.

 

او به سایت گل گفت:" هر اتفاقی که در زندگی او رخ می دهد، طبیعی است. بهترین بازیکن دنیا، یکی از بزرگترین فوتبالیست های جهان، شایسته همه اتفاقاتی است که در زندگی اش رخ می دهد.

 

اگر من هم جای او بودم به پاری سن ژرمن می رفتم زیرا این شانس را پیدا می کند که شماره 1 شود و این فرصت را خواهد داشت که به بهترین بازیکن دنیا تبدیل شود.

 

پی اس جی به یک اسطوره و ستاره نیاز داشت و نیمار حالا آن اسطوره و ستاره است.پی اس جی هرگز قهرمان چمپیونزلیگ نشده و با نیمار آنها شانس بردن این جام را دارند. او ستاره تیمش خواهد بود.

 

نمی توانم درک کنم که چرا چنین هیاهویی در مورد انتقال نیمار ایجاد شده است. خیلی ها می گویند این مزدوری است و این کار را به خاطر پول انجام داده است.

 

خودتان را جای او بگذارید. شما بودید نمی رفتید؟ نه، البته که شما نمی رفتید!"

تگ ها


اخبار روز فوتبال