کافو: نیمار موجب بیشتر دیده شدن لیگ 1 فرانسه شده است

شایعات زیادی در خصوصانتقال نیمار به رئال مادریدبه گوش می رسد. به گزارشDaily Mail، مارکوس کافو اسطوره فوتبال بر ......

 شایعات زیادی در خصوص انتقال نیمار به رئال مادرید به گوش می رسد. به گزارش Daily Mail، مارکوس کافو اسطوره فوتبال برزیل در این خصوص گفت:

این تصمیمی است که باید نیمار بگیرد. من نمی توانم برای نیمار تصمیم بگیرم یا در این شرایط به وی توصیه ای کنم. او بارسلونا را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد. او به خوبی می داند که در دنیای فوتبال از چه اهمیتی برخوردار است، اما سرانجام باید تصمیم گیری کند. لحظات دشواری در زندگی شما وجود دارد و فقط نیمار می داند که چه اتفاقی خواهد افتاد. او می داند که چه چیزی برایش بهتر است، اینکه در پاری سن ژرمن بماند یا راهی رئال مادرید شود. هر تصمیمی که بگیرد، به دلیل جایگاهی که در سطح بین المللی دارد، محترم خواهد بود.

کاپیتان سابق تیم ملی برزیل افزود:

یک بازیکن درجه یک قادر است که در هر تیم و جایی در جهان بازی کند. مهم نیست چه لیگی باشد. این کار با حس حرفه ای گری و مسئولیت بازیکنی انجام می پذیرد، که قصد پیشرفت و بازی کردن دارد. چیزی که امروزه در مورد مسابقات لیگ 1 فرانسه واضح است، مسابقاتی که در سطح جهانی زیاد دیده نمی شد، اکنون مشاهده می شود و مورد صحبت قرار می گیرد. این مثبت این مسئله است که ما در خصوص لیگ 1 بیشتر از هر لیگ دیگری صحبت می کنیم. بنابراین حضور یک ستاره بزرگ در چنین لیگی، باعث می شود بیشتر در سراسر جهان شناخته شود. نیمار در حال انجام چنین کاری است و بدون شک هدفش کسب لیگ قهرمانان اروپا با پاری سن ژرمن است، زیرا پی اس جی تاکنون فرصتی برای کسب این جام به دست نیاورده است. با نیمار آن ها قادر به کسب این جام هستند.

تگ ها


اخبار روز پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال